Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Notebook Kasa ve Menteşe Tamiri ; Lenava marka notebooklarınızda meydana gelen kasa ve menteşe ile ilgili sıkıntılarınızın alanında uzman bir ekip tarafından onarılması şarttır.

Lenovo Notebook Kasa ve Menteşe Tamiri

Çünkü dizüstü bilgisayarlarda bulunan menteşe bölesindeki tahribatlar sonucu plastik akşamlara verilen zararlar bazı durumlarda kasa değişmeden dahi yapılabilmektedir. Lenovo notebook kasa ve menteşe tamiri, uzman eller tarafından yapıldığında hiçbir bölgeye zarar gelmeyecek şekilde tamamlanmaktadır.

Uzman eller tarafından yapılan tamir işleminin ilk aşamasında notebook hiçbir bölgesine zarar gelmeyecek şekilde parçalarına ayrılmaktadır. Bu işlemin ardından Lenovo bilgisayarınızın zarar gören kısmının tüm hataları en kısa zamanda giderilmektedir. Ayrıca bu işlem esnasında kırık gibi zorunlu durumlarda arızalı parça orijinal yedek parça ile değişmektedir.

Bilgisayar üzerinde yapılan işlemlerin tamamı bitirilince parçalar hassas şekilde birleştirilmektedir. Eğer kasa değişmek zorunda kalırsa yeni kasa ölçülü şekilde temin edilmektedir. Ve kasa plastik solüsyon yardımı sayesinde yerine monte edilmektedir. Lenovo notebook kasa ve menteşe tamiri sırasında kasanın monte edilmesinin ardından yüzeyde bulunan pütürler düzeltilmektedir.

Fakat iç kısımdan kaynaklanan vida yüzükleri bölümünde hasarlar mevcutsa sadece iç kısımda düzeltmeler yapılmaktadır. Ve yapılan bu işlemler sonrasında dış kısımdan yapılan işlemler kesinlikle belli olmamaktadır. Bu konuda yapılan işin uzman eliyle gerçekleşmesi oldukça önemlidir. Çünkü kasa monte etmek yada monte edilen kasanın dış yüzeyinde yapılan tamir işlemlerinin belli olmaması gibi ayrıntılar ancak bir uzman sayesinde belli olmadan gerçekleştirilir. Diğer türlü yapılan işlemler dışarıdan aleni şekilde belli olmaktadır.

Lenovo Notebook Servisi

Notebook kasa sıkıntılarından olan kasa kırılmasının nedenlerinden en önemlisi, dış etkenlerdir. Genelde kasa kırılmasına neden olan durumlar; kasanın düşmesine ve darbe almasına bağlı olarak gelişmektedir. Lenovo notebook kasa ve menteşe tamiri yapılırken bu tarz işlemler aşırı hassasiyet gerektirmektedir. Bunun yanında bilgisayarların menteşeleri zamanla sertleşebilmektedir.

Bu durumda da kasa kırılmaları kaçınılmaz bir son olarak gelişmektedir. Açıp kapama esnasında kasaya uygulanan aşırı yükler de kasalarda sıkıntılar meydana getirmektedir. Lenovo marka bilgisayarlarda ise kasa problemleri kullanıcıların en sık karşılaştıkları problemler arasında yer almaktadır. Bu problemler kronik olarak yaşanmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..