Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAtaşehir Lenovo Servis ; Teknoloji denilince akla ilk gelen bilgisayarlar, laptoplar, notebooklar ve tabletler olur, çağla uyumu yakalamak adına sürekli hızlandırılan bilgisayarlara en az onlar kadar hızlı servisler gerekir. Ataşehir Lenovo bilgisayar tamiri servisleri kendini yenileyen çağa ayak uyduran çalışanları ile yardımlarınıza hazırdır. Yenilen dönem de insanlar artık çarşı merkezlerinden çok büyük alışveriş merkezlerini tercih etmektedir. Tüm işlemlerini ve alışverişini hatta yemek işlerini bile bu mağazalarda halledebiliyorken neden teknik servis hizmetinden de faydalanmasınlar.

Günümüzde insanların vakitleri değerli olduğu için bütün işlemlerini tek bir yerden halledebilme çabasındadır. Bu yüzden de Ataşehir Lenovo bilgisayar tamiri servisi artık Profilo Avm’ de hizmet vermektedir. Yenilikleri bu kadar yakından takip eden ve kendini bu değişime açık tutan firmamız dilediğiniz her yerde hizmet vermektedir. Laptoplarınızın ekran değişimi, klavye değişimi yada gerekli olan malzemelerden mouse, hoparlör gibi araçların teminini de sağlamaktayız.

Ataşehir Lenovo bilgisayar tamiri her alanda hizmet vermekte olup bilgisayarınızla ilgili her türlü sorunda ulaşabileceğiniz tüm imkanlarla tamamıyla sizin ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet vermektedir. İşimizi ciddiyetle ama kararlılıkta yapmaktayız, sizlere hizmet etmek memnuniyetinizi sağlamak hem markamı adına hem de kendi firmamız adına yapmamız gereken görevlerimizdir. Müşterilerimizin güvenini sağlamak diğer firmalar gibi iş kaybı korkusundan değil, itibarımızın zedelenmesi düşüncesinden kaynaklıdır. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz, henüz tanışmadığımız müşterilerimizi de en kısa zaman mağazalarımıza bekleriz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..