Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Laptop ServisiGeniş bir alana yayılan hizmet kalitemiz Lenovo Laptop Servisi olarak tüm lenovo markalı ürünlerde tamir ve bakım yapmamızı kolaylaştırıyor. Tüm Türkiye sınırlarında hizmet veren tamir ve bakım ağı ile müşteri memnuniyetini yüzde yüz yapma yolunda hizmet vermekteyiz.

Lenovo Laptop Servisi

Lenovo laptop servisi olarak hizmet vermiş olduğumuz tamir işlemleri; Lenovo format işlemleri, Lenovo adaptör tamiri, Lenovo işlemci arızası tamiri, Lenovo driverlerinin yüklenmesi, Lenovo ekranı flourasan arızası onarımı, Lenovo usb port arızası onarımı, Lenovo paralel port arızası onarımı, Lenovo ekran ışığı arızası onarımı, Lenovo işletim sistemi yükleme, Lenovo şifre kırılması, Lenovo network arızası tamiri, Lenovo led panel arızası onarımı, Lenovo anakart tamiri, Lenovo resim arızası onarımı, Lenovo touchpad tamiri, Lenovo kulaklık çıkışı arızası tamiri, Lenovo hard disk onarımı, Lenovo hiç açılmama problemi onarımı, Lenovo led panel değişimi yapılmakta.

Ayrıca Lenovo invertor onarımı, Lenovo adaptör girişi onarımı, Lenovo hard disk arızası tamiri, Lenovo ram arızası tamiri, Lenovo wireless arızası onarımı, Lenovo internete giriş problemi çözümü, Lenovo ekran kartı arızası onarımı, Lenovo sıvı teması arızası tamiri olarak sayılabilir. Yukarıda saymış olduğumuz tüm hizmet çeşitleri Lenovo Laptop Servisi hizmeti veren firmamız tarafından yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo Notebook Servisi

Her türlü bilgisayarda en sık görülen arızalardan birisi olan menteşe arızaları lenovo bilgisayarlarda da sıklıkla görülür. Bu arızaların görülme oranı oldukça yüksektir. menteşe arızalarının görülme nedeni ise cihazların taşınabilir cihazlar olduğu için elden düşürülerek arıza yapmasıdır. Arıza yapan tüm cihaz çeşitlerinde menteşe kırıkları menteşenin değişim yapılarak iyileştirilmesi ile sonuçlanması gereklidir. notebook ve laptop bilgisayarlarda yapmış olduğumuz tüm arıza giderme işlemleri ve bakımları sonrasında siz değerli müşterilerimiz için bakım ve onarım garanti süreci uygulaması yapmaktayız.

Sürekli olarak cihazlarınızın arıza yapmasını istemiyor iseniz mutlaka cihazlarınızın yıllık bakımlarını yaptırınız. Yıllık olarak notebook ve laptop cihazlara bakım yapıldığında cihazlarda görülen arızaların tamamen önüne geçilebilmektedir. Lenovo servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Bakım ve tamir hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..