Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Lenovo HakkımızdaLenovo Servis Türkiye, Türkiye’deki  tüm Lenovo kullanıcılarına kesintisiz 24 saat kaliteli servis ve yedek parça hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Lenovo dizüstü bilgisayar ve ultrabook modelleri, Lenovo akıllı telefonlar, Lenovo tablet bilgisayarlar, Lenovo masaüstü bilgisayarlar ve iş istasyonları, Lenovo marka sunucu, storage ve network sistemleri için gereken kurulum ve kullanım desteği, teknik servis hizmetleri, orijinal Lenovo yedek parça temini ve tüm Lenovo aksesuar ürünlerine Lenovo Servis Türkiye üzerinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca satın alınan tüm Lenovo ürünleriyle ilgili garanti süresi ve kapsamı hakkındaki bilgiler de yine buradan edinilebilir.

Lenovo Servis Türkiye, herkese hitabeden  çok çeşitli Lenovo ürünleri arasından biri satın alındığında kurulumdan itibaren aranabilecek bir platformdur. Kurumsal ve bireysel tüm Lenovo müşterilerinin satın almadan itibaren oluşabilecek tüm destek taleplerine cevap verebilmek, Lenovo ürünlerinin üretimden kaynaklanan sorunlarını çözmek, kurulum desteği vermek, ürünlerdeki arızanın belirlenmesi ve çözüm yolları konusunda destek vermek, üründen daha fazla verim alabilmek gibi konularda sürekli kendini yenileyen Lenovo Servis Türkiye, memnun müşteri portföyünü sürekli artırmaktadır.

Bireysel ve kurumsal Lenovo müşterileri için oluşturulmuş, 7/24 aranabilen çağrı merkezi destek hattı, satın alınan tüm Lenovo ürünleriyle ilgili kurulumdan itibaren bilgi alınabilecek bir servis hizmetidir. Kurumsal Lenovo müşterileri için ayrıca özel müşteri temsilcisi de talep edilebilmektedir. Firmanızla yapılan hizmet sözleşmesi gereğince ihtiyacınız olan her türlü desteği Lenovo Servis Türkiye size sunmaktadır. Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda iş istasyonları, network sistemleri, güvenlik ve depolama çözümleri gibi kapsamlı sistemlerin kurulumu ve çalıştırılması Lenovo Servis Türkiye tarafından yapılmakta, gerektiğinde kurumsal müşterilere ürünlerle ilgili verimli kullanım bilgisi de verilmektedir.

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargoyla gönderilen arızalı Lenovo ürünleriyle ilgili sorunlar uzman teknik personel tarafından en kısa sürede çözümlenir. Ürünlerdeki sorun hakkında müşteri bilgilendirilir. Gerekirse orijinal yedek parça değişimi yapılarak tamir edilen ürün yine kargoyla teslim edilir. Lenovo teknik servis desteğini adresinizde de alabilirsiniz. Telefonla bildirdiğiniz teknik servis talepleriniz en kısa sürede cevaplanarak Lenovo teknik servis personeli ev ya da işyerinize gelerek ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetini  sağlayacaktır.

3.4 9 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 oy, ortalama: 3,75 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..