Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün



Fulya Lenovo Servis ;  Hayatımızın her alanında oldukça yaygınlaşan bilgisayarlar kullanılmaktadırlar. Bilgisayarımızda bazen teknik sorunlar  oluşabilmektedirler. Bilgisayarlarımızdaki sorunlar yazılımsal ya da donanımsal sebeplerle gerçekleşiyor olabilirler. Bu gibi durumlarda yetkili servislere ulaşmamız gerekmektedir.  Bu yazımızda Fulya Lenovo  servisi hakkında bilgileri size sunacağız. Eğer yazılımsal sorunlarla karşı karşıyaysanız, işletim sisteminizi yeniden kurarak( yani format atarak) problemden kurtulabilirsiniz.Bu sayede önemli bilgilerinizi yedekledikten sonra virüslü dosyalarınız silinir.

Eğer sorun donanımsal ise ve ürününüz Fulya Lenovo marka ise Lenovo servsine başvurmanız gerekmektedir. Bilgisayarınızdan ilginç sesler geliyor, açıldıktan sonra kapanıyor veya açıldıktan sora mavi ekran geliyorsa, donanımsal arızalar meydana gelmiş olabilirler. Bu halde uzmanlardan yani teknik servisten yardım almak gerekmektedir. Yedek parçaların bulunmasından ve arızanın giderilmesi işlemigibi çoğu konuda hizmet vermektedir.
Lenovo notebook sevisi 1999 senesinden beri hizmet vermektedirler. Bu yüzden Fulya Lenovo laptop tamiri, bilgisayar tamiri gibi birçok konuda uzmanlaşmıştır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..