Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@lenovoservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünGüngören Lenovo ServisKısa sürede dünyada teknoloji devlerinin arasına giren Lenovo ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularında sınıfı geçti. Bunu başarmasında en önemli etmenlerden birisi satış sonrası hizmete gösterilen özen. İstanbul’da lenovo bilgisayar ve tabletlerin tamir, bakım ve onarım işlerinde Güngören Lenovo servisin başarısı da bunu kanıtlar nitelikte.

Tüketicilerin beklentilerini tam manasıyla karşılamaya talip olan firmanın İstanbul’da kullanıcıları için yetkilendirdiği Güngören Lenovo servisi sadece Güngören’de değil şehirdeki bütün lenovo kullanıcılarının cihazlarla alakalı bütün sorunlarını çözmeye talip.

Hizmet Ve Ayrıcalıklar

Ayrıca Güngören Lenovo Servisleri ücretsiz hasar tespiti, uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları, kaliteli orijinal yede parça kullanımı, güler yüzlü personel, uzman teknisyen kadrosu gibi daha pek çok ayrıcalıkları sizlerle buluşturmak için kapılarının açıyor. lenovo cihazlarınızdaki ortaya çıkan her türlü problemde sizleri de mağazamıza mutlaka bekliyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..