Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@lenovoservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünKaranfilköy Lenovo Servis ;  Notebook Servisleri kullanıcılarına ne şekilde hizmet vermektedirler? Dizüstü bilgisayar tamiri nasıl yaptırılır?

Dizüstü bilgisayarlarınız arızalandığı taktirde Karanfilköy Notebook Servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kullandığınız markanın servisine ulaşarak arızanız hakkında bilgi verebilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Arıza kaydı sonrasında Karanfilköy laptop servisi sizden cihazı göndermenizi isteyebilir ya da cihazınızı adresinize anlaşmalı kargo yönlendirerek adresinizden aldırabilir. Bu servisten servise değişmektedir. Her laptop servisinin çalışma şekli farklıdır.

Karanfilköy Dizüstü bilgisayar tamiri ilgili servise ulaştıktan sonra gerçekleştirilir ve dizüstü bilgisayar birtakım testlere tabi tutulur. Bu testlerde başarılı olan laptoplar tamir edilmiş bir şekilde adresinize tekrardan gönderilir. Sistem bu şekilde işler ve arızanızın boyutuna göre bu süreç biraz daha uzayabilir.

Genelde bu süre 1 hafta kadar olsa da, arızalı parçanın değişimi, kargodan servise ulaşması, arızanızın boyutunun sanılandan büyük olması süreci uzatabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..