Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@lenovoservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünKartal Lenovo Servis ; Lenovo markasının kaliteli cihazlarının bakım ve onarımını, garanti sonrası ya da garanti dışı tüm ürünlerde gerçekleştiren Kartal Lenovo servis, kalite ile hizmet vermekten gurur duymaktadır. Servise ülkenin dört bir yanından gelen ürünler en kısa sürede tamir edilerek % 100 müşteri memnuniyeti etiketiyle geri yollanmaktadır. Cihazlarınız üzerinde gerçekleşen onarım periyotlarının tamamı konusunda sizi bilgilendiren Lenovo servisleri, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Sizin izniniz olmadan hiçbir şekilde bakım ve onarım çalışmasına başlamayan servis, ilk etapta gerçekleştirdiği arıza tespit çalışmasını da ücretsiz olarak yapmaktadır. Arızanın tesit edilmesinin ardından sizden alınan onay ile çalışmalara başlayan servis, cihazınızın parça değişimi gerektirdiği konularda da yine sizin onayınız ile hareket etmektedir. Kartal Lenovo yedek parçalar kullanan servis bu parçaların fiyatları ile ilgili de bilgilendirme gerçekleştirir. Çalışmasının her aşamasını servis formları sayesinde kayıt altına alan servis, bu belgelerin size sunumu ile de çalışmalarını belgelemiş olur.

Yapılan tamir ve onarım çalışmalarını büyük bir hassasiyet ile yürüten Kartal Lenovo servisleri, elektronik cihazlarınızın eski performansına kavuşması için elinden geleni yapmaktadır. Uygun fiyatlar belirleyerek müşterilerini üzmeyen servis, farklı ödeme seçenekleri sunarak da müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Banka yolu, kapıda ödeme veya kredi kartı gibi seçenekler ile ödeme yaptığınız servisin kaliteli çalışması karşısında uyguladığı ekonomik fiyatları görünce gerçekten çok şaşıracaksınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..