Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKartaltepe Lenovo Servis ; Eskimiş cihazınızı yenilediniz ve teknolojiyi de takip ederek son derece kullanışlı bir bilgisayar satın aldınız. Birçok işinizi bu cihaz ile gerçekleştiriyorsunuz. Fatura ödemelerinizi gerçekleştiriyorsunuz, bankacılık işlemlerinizi yürütüyorsunuz belki de çocuklarınızın sınav başvurularını gerçekleştiriyorsunuz. Hele ki beraber yaşadığınız kişi sayısı fazlaysa ve cihazınızı ev halkı olarak kullanıyorsanız; alışverişlerinizi bu cihaz üzerinden gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Moda ile alakalı sitelere ayak uydurmak için birçok yazı takip eden bir eş yada çocuğa sahip olabilirsiniz.

Yeni tarifler denemek için birden fazla siteyi arşınlıyor ve yeni şeyler öğrenmek istiyor da olabilirsiniz. Evinizden işlerinizi gerçekleştiriyor ve ofisinizi ayağınıza getiriyor da olabilirsiniz. Belki de ara da sırada ufak kaçamaklar yapıp dışarıdan yemek siparişi bile veriyor olabilirsiniz.

Bilgisayarlar hayatımızın her alanını kaplayan, bizimle beraber yeni bir güne başlayan ve hatta belki de bizimle beraber nefes alıp veren cihazlarımızdır. İçerisinde bulunduğumuz çağın bir gereği olarak bilgisayarlarımızı el ve ayağımız olarak bile nitelendirebiliriz. Bu kadar iç içe yaşarken bu cihazların aniden anlam veremediğimiz sorunlarla karşımıza problemler çıkarmaları ve birdenbire çalışmayı reddetmeleri birçok işimizi gerçekleştirmeye engel teşkil edebilir. Bu gibi durumlarda Kartaltepe Lenovo servis sizlere yardım etmek için bir telefon uzağınızda bulunmaktadır. Bizleri aradığınız ve probleminizi aktardığınız taktirde evlerinize Kartaltepe Lenovo servisi elemanlarımızı gönderiyoruz ve cihazlarınızın kontrollerini sağlıyoruz.

Evde çözülebilecek sorunlar evde, daha büyük sorunlar ise teknik servis alanlarında çözüme kavuşturuluyor. Cihazların problemleri çözüldükten sonra evlerinize kadar teslim ediyoruz. Kartaltepe Lenovo servisleri hizmet kalitesine son derecede önem vermektedir. Tüm çalışanları işlerini iyi bilen servis elemanlarından oluşmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..