Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKilyos Lenovo Servis ; Lenovo markasının sağladığı güven ile haftanın 7 günü başvurabileceğiniz Kilyos Lenovo notebook servisi,  elektronik cihazlarınızı özenle tamir etmektedir.  Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz ve cihazlarınızı büyük bir güvenle emanet edebileceğiniz servisi onarım çalışmasının başından sonuna kadar takip etme imkanınız da bulunmaktadır. Elektronik cihazların onarım işlemi konusundaki hassasiyetin farkında olan firma onarım çalışmasını bu hassasiyet üzerinden yürütmektedir.    Bilişim sektöründe kazandığı tecrübe ile gelişmiş alt yapısını birleştirmeyi başaran servis, yıllardan bu yana müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Garanti dahilinde olan veya garanti dışına çıkmış notebooklar,  uzun ömürlü biçimde tamir gördükten sonra Kilyos Lenovo servis teknik elemanları cihazınızı son kontrolden geçirdikten sonra sizlere teslim etmektedir.  Bu kontrolde sadece tamir edilen bölüm değil bilgisayarınızın tümü bu kontrolden geçer.  Referans sayısı gün geçtikçe artan Lenovo notebook servisi, çalışmalarının tamamını hazırladığı servis fişleri ile belgelemektedir.  Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça  hassas olan firma,  çalışma sonrası müşterilerine bir çok garanti vermektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren Kilyos Lenovo servisleri,  online ve telefon gibi farklı yönlerden yardımcı olan destek birimleri sayesinde müşterilerine her konuda yardımcı olmakla kalmayarak, onlara rehberlik de edebilmektedir. Servis notebook tamiri için yaptığı işlemleri ayrıntılı şekilde belgelerken,  kısa sürede yaşanan aynı sorunun tekrarı halinde müşterilerine daima yardımcı olmaktadır. Gün geçtikçe genişleyen servis ağı sayesinde servis hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..