Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün



Lenovo Laptop Şarj Aleti : Uzun bir süreden beri bilgisayar kullanıcıları taşınabilir olduğu için laptop ve notebook bilgisayarları masaüstü bilgisayarların yerine kullanıyor. Bu cihazların kullanımı taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok daha kolay bulunuyor. Taşınabilir olmasının avantajları kadar bu özelliğin dezavantajı da gözden kaçmıyor. Laptop ve notebook bilgisayarlar genellikle taşıma esnasında yere düşürülerek arızalandırılıyor.

Lenovo Laptop Şarj Aleti

Cihazların sıklıkla arıza yapması istenmediğinde taşıma esnasında kesinlikle cihazların yere düşürülmemesine dikkat edilmesi gerekiyor, şayet olaki düştüğü durumlarda kesinlikle size en yakın lenovo servis merkeziyle irtibat kurunuz . Bilgisayar firmaları tüm ürettikleri bilgisayar türleri için daha sonradan arıza oluştuğunda değiştirilebilmesi için yedek parçalarını da üretmektedir. Lenovo laptop şarj aleti en sık gereklilik duyulan yedek parçalardan birisi olarak kullanılıyor.

Şarj aleti ve batarya felsefesi ile çalışan laptop ve notebook bilgisayarlar bir şarj aletinin olmaması sonucunda kesinlikle çalışmıyor. Günümüzde her bilgisayar için kendi yapısına uygun Lenovo laptop şarj aleti satışı yapılıyor. Notebook ve laptopların çok uzun süre hatta kullanım ömürlerinden daha fazla kullanılabilmesi için bu cihazların mutlaka aralıklı süreçlerde bakımlarının yapılması gerekiyor.

Lenovo Teknik Servisi

Düzenli olarak yapılan bilgisayar bakımları veri kayıplarının engellenmesine ve bilgisayar ile geçimini sağlayan kişilerin işlerinin durmadan çalışmaya devam etmelerini sağlıyor. Lenovo laptop şarj aleti satışı da yapan firmamızda lenovo markalı tüm ürünlerin bakım ve onarımı da yapılıyor. Tüm işlemlerinizi yaptırmak için destek almak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi olan florasan arızası cihaz içeriğinde bulunan parçanın değişimi ile tarafımızca iyileştirilebiliyor. Notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık anakart arızaları görülüyor. Anakart arızaları cihazlarda görüldüğünde cihazın tamamen çalışmayı durdurduğu gözlemlenebiliyor. Tamamen çalışmayı durduran bir cihazda öncelikli olarak anakartın sağlam olup olmadığının araştırılması gerekiyor.

Yüksek maliyet gerektiren anakart arızaları mutlaka değişim yapılırken uzman olan bir kişi tarafından değiştirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde anakart değişimlerinde cihaz içeriğinde bulunan işlemci, ekran kartı ram gibi parçalara da zarar gelebiliyor. Notebook ve laptop bilgisayarlarınızın tamir ve bakımları sonrasında siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz her hizmet için garanti süresi sunmaktayız.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..