Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Laptop Servis ; Firmamız yıllardır laptop gibi teknolojik aletlere yönelik teknik servis hizmeti vermektedir. Son dönemler içerisinde laptop piyasası içerisinde kaliteli ve sağlam ürünler üretmekte olan lenovo ürünleri konusunda kendimizi geliştirerek müşterilerimize bu ürünlere yönelik en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflerimiz arasına yerleştirmiş durumdayız. Firmamız içerisinde ürünlerinize yönelik gerçekleştirilen bütün uygulamalar firmamızın garantisi altında gerçekleştirilmektedir.

Lenovo Laptop Servis

Ayrıca ürünlerinize yönelik gerçekleştirilecek olan işlemlerde sizlere haber verilip onay işlemleri alınacağından dolayı ekstra bir ücret talebi ile kesinlikle firmamız karşınıza çıkmamaktadır. Firmamız hiçbir zaman kendi çıkarlarını öne sürerek müşteri memnuniyetini arka plana itmemiştir. Bundan dolayı gerçekleştirmiş olduğumu teknik işlemlerin ardından Lenovo Servis firması olarak müşterilerimizi arayarak anket gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli Hizmet İçin Neler Gereklidir

Lenovo Teknik Servis firması olarak her daim sektörün nabzını yoklayarak kaliteli iş gerçekleştirmek adına neler yapmamız gerektiği konusunda kendimizi geliştirmekteyiz. Bu araştırma neticesinde topladığımız veriler neticesinde kaliteli ve sağlam bir iş gerçekleştirmek adına her daim öncelik olarak profesyonel ve deneyim sahibi bir ekip ve daha sonrasında ise onarım işlemleri sırasında teknolojik aletlerin kullanılması gerekmektedir.

Benimsemiş olduğumuz bu stratejik onarım işlemleri sayesinde her daim firmamıza vermiş olduğunuz ürünlerin son derece kaliteli bir şekilde tamir edilmesine olanak vermekte ve firmamızın garanti güvencesi içerisinde sizlere teslim etmekteyiz. Bu çalışma prensiplerimiz doğrultusunda bizleri tercih eden müşteriler ürünlerinden son derece faydalı bir şekilde yararlanmaktadırlar.

Hizmet Verdiğimiz Bazı Ürün Modelleri

Lenovo Laptop Servis firması olarak sektör içerisinde rakiplerimizin oldukça önünde hareket etmekteyiz. Lenovo markası adı altında piyasa içerisinde bulunan birçok ürüne onarım, bakım ve teknik servis işlemlerini uygulamaktayız. Özellikle teknolojik yenilikleri yakın bir şekilde takip ederek son model ürünleri kullanan müşterilerimizin ürünlerini kendilerine sağlam bir şekilde verebilmek konusunda kendimizi geliştirmekteyiz.

Lenovo markası içerisinde yer almakta olan YOGA 530, IDEAPAD 330S, LEGION Y530, YOGA 730, IDEAPAP S130 ve IDEAPAD S145 modelleri gibi daha birçok ürün modellerini bizlere gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Bünyemiz içerisinde hizmet vermekte olan personeller bu ürünler konusunda oldukça donanımlıdır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..