Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Laptop ServisleriAnakart arızaları notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla gözlemlenebilir. Bu arıza çeşidi üzerinde genelde çipset tamirini veya cipset değişimini gerektirir. Gerektiği zaman sıfır ekran kartı ile anakart tamiri yapılması gerekir. BGA makineleri ile yapılan anakart tamiri için özel cihazlar gereklidir. Anakart tamiri yapmak için bu hususta bilginin şart olduğu bilinmelidir. Tamir edilemeyecek kadar arıza yapmış olan anakartlar için değişim mutlaka gereklidir.

Lenovo Laptop Servisleri

Menteşe arızaları laptop ve notebook bilgisayarlarda oldukça fazla görülür. Bu arıza çeşidi için en uygun yöntem menteşe değişimlerinin yapılmasıdır. Menteşe arızaları dışında oluşan tüm kasa arızaları için en uygun marka ve modele ait parçalar ile değişim ve montaj yapılması gerekir. Lenovo Laptop Servisleri olarak menteşe ve kasa tamiri konusunda uzman ekibimiz bulunmaktadır. Ekran kırılma arızaları genellikle cihazların yere düşürüldüğünde görülen arızalar olarak bilinir.

Bu arıza çeşidi bazı bilgisayarlarda ekrana sert bir cisim çarpması ile de görülebilir. ekran kırıkları arızalarında Lenovo Laptop Servisleri olarak orijinal birebir ekran kullanılarak notebook ve laptop ekranlarınız tamir edilmektedir. Klavye sıvı teması yani cihaz üzerine su dökülmesi durumunda sıvının temizlenmesi bilgisayarın bakımı ve klavye değişimi tarafımızca yapılmaktadır.

Lenovo Notebook Servisi

Lenovo Laptop Servisleri olarak hard disk arızaları da genelde notebook ve laptop bilgisayarlarda sık rastlamış olduğumuz arıza çeşitleridir. Hard disk arızaları kendini belirti olarak mavi ekran, çalışırken sistemin sürekli olarak donması ve sistemin sık sık çökmesi olarak ortaya çıkmaktadır. Mevcut hard diskten bilgiler çeşitli işleler ile alınır ve bilgisayarda bulunan tüm verilerin bu şekilde kurtarılması mümkündür. Hard disk yenileme işlemleri tarafımızca garanti kapsamı dahilinde değerlendirilmektedir.

Hard disk arızaları, anakart arızaları, bilgi işlem arızaları, format arızaları, soket arızaları, batarya arızaları, adaptör arızaları, ekran kırıkları, ekran arızaları, üst kasa arızaları, alt kasa arızaları, klavye arızaları, klavye tuş eksiklikleri, yedek parça temini ve aksesuar temini için bizlere telefon numaralarımızdan mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden erişim sağlayabilirsiniz. Tüm yapmış olduğumuz tamir ve bakım işlemlerimiz siz değerli müşterilerimiz için garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..