Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Notebook Tamiri ; Lenovo marka bilgisayarlarınızın tamirinde pek çok başlık bulunmaktadır. Bu başlıkların hepsi tek tek incelendiğinde Lenovo notebook tamiri konusunda pek çok soru ortadan kalkacaktır.

Lenovo Notebook Tamiri

Lenovo notebook tamir işlemleri içinde yer alan notebook adaptör tamiri teknik servislerde sıkça karşılaşılan problemler arasında yer almaktadır. Lenovo notebooklara ait; kopma sorunları yaşayan adaptör kabloları, elektrik arızası yaşayan adaptörler ya da şarj soketinde sıkıntılar bulunan adaptörlerin tamiri teknik servisler tarafından yapılmaktadır. Bu tamir esnasında gerekli görülürse parça değişimi de yaşanmaktadır. Ayrıca bu parçalardan dilediğinizi de yine teknik servislerden temin etme  imkanınız da bulunmaktadır.

Lenovo anakart tamiri de Lenovo notebook tamiri genel başlığı içinde yer almaktadır.  Bilgisayarların anakartlarında oluşan chip, ses kartı arızası, şarj soketi arızaları, usb port arızaları gibi daha pek çok arıza teknik servisler tarafından giderilen problemler arasında yer almaktadır.  Anakart arızaları teknik bilgi ve donanım gerektirdiğinden bu tarz arızaların güvenli ve kaliteli hizmet veren servisler tarafından tamir edilmesi şarttır.

Lenovo ekran chip değişimi de bilgisayarınızda ekran kararması, ekrandan görüntü alınmaması sonucunda mutlaka uygulanması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Tabi bu gibi problemlerde her zaman ekran chip değişimine gerek yoktur. Bazı durumlarda ekran chip tamiri ile de bilgisayarınız eski haline getirilmektedir. Lenovo klavye arızalarında da uzman ekip ile hizmet veren teknik servis sayesinde en kısa sürede tamir işlemleri gerçekleşmektedir. Bu problem bilgisayarlarda en sık karşılaşılan problemler arasında yer aldığından problemi çözmeye aşina teknik ekip sayesinde bu arızalar kısa sürede giderilmektedir.

Lenovo Laptop Servisi

Lenovo notebook tamiri içerisinde yer alan en zor işlemlerinden biri de hard disk tamirleridir. Veri kurtarma açısından oldukça önemli olan hard disk arızaları için destek alınacak teknik servisin gerçekten işinin ehli olan bir servis olması şarttır. Hard disk arızası sonucunda oluşabilecek veri kayıplarının kurtarılması, yedekleme işlemleri, veri kurtarma işlemleri gibi pek çok işlem hard disk tamiri esnasında giderilmektedir. LCD panel değişimi, optik sürücü tamiri, menteşe tamiri gibi daha pek çok tamir işlemleri yine teknik servis desteği ile çözülmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Necip Oğuz

Kolay gelsin.
Lenovo IdeaPad S210 menteşe tamiri için Akdeniz bölgesinde danışabileceğim bir servis noktası var mıdır acaba?

1
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..