Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMaçka Lenovo Servis ; Teknolojinin giderek arttığı şu günlerde  artık diz üstü bilgisayar bulunmayan ev nerdeyse yok denecek kadar az.  Bu durum da bize bilgisayarların ne kadar vazgeçilmez nitelikte bir  alet olduğunu göstermektedir . Maçka Lenovo Bilgisayar Tamiri servisi, ,destek politikası ve profesyonel ekibiyle sizlere haftanın her günü hizmet vermektedir. Elektronik cihazlarınızda oluşan her türlü problemde Packard servis uzman kadrosu ile problemi en kısa sürede çözmektedir. Türkiye’nin neresine olursanız olun servis, size kargo yoluyla ulaşarak  her koşulda hizmet getirmeyi kendine görev edinmiştir

Ülkede bulunan tüm  illere güvenli kargo yoluyla ulaşan servis müşteri izni olmaksızın onarım periyotlarına başlamamaktadır. Maçka Lenovo laptop servisi, öncelikle cihazda oluşan problemi bulmaktadır,  bu konuda müşteriyi bilgilendirmektedir. Cihazdaki problem yedek parça gerektiren nitelikte ise müşteri izni alınarak bu işlem gerçekleştirilmektedir. Sizi mağdur etmemek adına  servis, onarım çalışmasının bitimi ardından yapılan işlemleri servis formları sayesinde belgelemektedir.  Türkiye’nin tüm illerinde bulunan kargo sayesinde tüketicilerinin ise kapısından aldığı cihazları daha kısa sürede tamir etmektedir.

Servis, tamamen müşteri odaklı çalışan ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini benimseyen kaliteli servislerdir. Uygun fiyatları ile müşterisini mağdur etmeyen Maçka Lenovo Notebook Servisi., ödeme olanaklarını kredi kartı ya da nakit ödeme şeklinde düzenlenmektedir. Lenovo servisler, cihazlarınızı performans bakımından daha iyi hale getirmektedir. Ekonomik fiyatları ile eski bilgisayarlarınızı  yenilemenizi sağlayan servis, size iki kere tasarruf yaptırmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..