Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMerdivenköy Lenovo ServisBazı konularda bazı insanlar daha çok bilgi sahibi ve daha çok deneyim sahibidir. Onlara herhangi bir sorunla ilgili danıştığınızda size istediğinizden fazla bilgi sunarlar ve yaptıkları işlerde neredeyse mükemmele yakın sonuç bulur. Bahsettiğimiz konuyla ilgili de gerekli ve yeterli donanıma sahip bir servis vardır. Böyle bir servisle ilgili akla gelen ilk isim Merdivenköy Lenovo Servis oluyor.

Merdivenköy Lenovo Servis tüm sokak ve mahalleleri dolaşarak yerinde servis hizmeti veriyor. Ayrıca bununla da yetinmeyip yakın çevre illerdeki adreslere de giderek yerinde gezici servis hizmeti veriyorlar.

Hizmette Sınır Yok

                Bir servisten beklediğinizden daha fazla hizmet alabiliyorsunuz. Merdivenköy Lenovo Servisleri bilgisayar, laptop, notebook, netbook, masaüstü gibi cihazların tamiri ve servisi, batarya

( pil ) tamiri servisi, değişimi, onarımı ve bakımı, lcd led floresan ekran değişimi, onarımı ve bakımı gibi sayamadığımız pek çok hizmeti sizlere sunuyor.

Ayrıca Merdivenköy Lenovo Servisleri gelen cihazlarla ilgili ücretsiz arıza tespitinde bulunurken, cihazınızın sorunun nerden kaynakladığını, nasıl çözülebileceğini, maliyetini gibi konularla ilgili açıklayıcı bilgiler verir. Her türlü yardım ve destek konusunda servislerden yararlanabilirsiniz. Cihazınızı güvenilir ve deneyimli ellere teslim etmenin iç huzurunu yaşayacaksınız.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..