Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@lenovoservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünModoko Lenovo ServisHer yerde gözünüze çarpan pek çok teknik servis mevcut. Tabi hepsinin de iyi bir kalite de hizmet vermesi her zaman pek mümkün gözükmüyor. Kimisi işini çok düzgün yaparken bir diğeri baştan savma bir iş yapabiliyor. Eğer sizde bilgisayarınızla ya da tabletinizle ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız servislerden en iyisi ve bir marka olan Modoko Lenovo Servis ile mutlaka tanışın ve size her zaman kapılarının açık olduğunu unutmayın. Diğer servislerin aksine güler yüzlü ve deneyimli ekibi sizin her zaman yanınızda olacaktır. Yaşadığınız her türlü problem konusunda saat fark etmeksizin arayabilir ve yaşadığınız sorunu anlatabilir ve bununla ilgili yardım isteyebilirsiniz.

Yer Fark Etmeksizin Hizmet

                Bazı servislere telefonda dahi bir şey sorulamazken Modoko Lenovo Servisi, Modoko’nun tüm sokak ve mahallelerine hatta bununla da yetinmeyip diğer yakın çevre illere bile hizmet götürmektedirler. Bütün bunları yaparken de sizlere herhangi bir problem çıkarmazlar.

Tüm Cihazlar

Cihazlarınızla ilgili daha doğrusu tüm elektronik cihazlarınızla ilgili yaşadığınız her türlü sorunda Modoko Lenovo Servisleri sizlerin her zaman yanınızda olup, sizi memnun etmek onlar için birinci amaç olacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..