Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSöğütlüçeşme Lenovo Servis ; Lenovo markalı ürünleriniz için garanti koşullarından nasıl yararlanırsınız? Garantiye ürün nasıl gönderebilirsiniz? Mobil bilgisayar kullanımı konusunda çığır açan laptop bilgisayarlar her geçen gün kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Ancak bu gelişimin bir de arıza ve bakım durumları söz konusu. Arızalanan bir laptopu siz veya yetkisi bulunmayan servis noktaları içini açmamalı ve yetkisi dışında müdahale etmemelidir. Bu durumda cihaz direk garanti dışında kalacaktır.

Söğütlüçeşme Lenovo Servis noktalarından birine ulaşıp arızanız hakkında bilgi verdikten sonra cihazınızı güzelce kolilemeniz gereklidir. Varsa orijinal kutusuna koymanız, yoksa hasar almayacak şekilde güzelce uygun bir koliyle paketlemeniz gerekiyor.

Daha sonra Söğütlüçeşme Lenovo Laptop Servisleri adresinize kargo görevlisi gönderecek ve paketlediğiniz cihazınızı adresinizden alacaklar. Tamirat işleminin ardından Söğütlüçeşme Lenovo Notebook servisi tekrardan adresinize ürünü geri gönderecektir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..