Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünCerrahpaşa Lenovo Servis ; Son yıllarda internet ve gelişen teknoloji ile her geçen gün bağımlısı olduğumuz bilgisayarlardan en uzun ayrı kaldığımız süre tamir ve bakım esnasında olmaktadır. Bu süreyi oldukça kısa günlere indirgeyen Cerrahpaşa Lenovo Notebook Servisi,  haftanın yedi günü güvenilir şekilde hizmet vermektedir.  Ülkenin dört bir yanına kargo aracılığı ile ulaşabilen servis minimum 2 maksimum 5 gün süre içerisinde tamir ve onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Bu süre cihazınızın arizasına göre değişebilirken küçük çaplı arızalarda aynı gün dahi cihaz teslim edilmektedir.

Alanında uzman, teknolojik konularda sürekli eğitime tabi tutulan ve    tecrübeli teknik elemanları sayesinde, hassas cihazlarınızı oldukça kısa sürede tamir eden Cerrahpaşa Lenovo laptop servisi, bu sayede müşteri memnuniyeti en alt seviyelere çekmektedir. Yaptığı çalışmalara, çalışma sistemi ve arıza yapısına göre farklı sürelerde garanti vermektedir. Haftanın yedi günü hiç durmadan müşterilerini memnun etmek için çalışan servis bu sayede müşterilerine güven aşılamaktadır.

Yaptığı onarım ve bakım işlemi esnasında gerekli görüldüğü hallerde parça değişimi yapan servis Cerrahpaşa Lenovo yedek parçalar için de garanti uygulamaktadır. Uyguladığı garantiler değişebilmektedir. Servis titiz çalışması,  güler yüzlü elemanları ve kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti esasına dayanan hizmet gelişmiş ve düzenli  sistemi ile servis, arızaların başından sonuna kadar yanınızda yer almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..