Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünCevizlibağ Lenovo Servis ; Sektör açısından elektronik ürün pazarında olarak aynı, ancak kullanımları bakımından farklı olan ve ismi iki firma tarafından kullanılan Cevizlibağ Lenovo, Yedek Parça olanakları sayesinde her geçen gün tutulan bir marka haline gelmektedir. 1986 senesinde bireysel bilgisayar üreticisi olarak kurulan ve aynı zamanda ilk nesil bilgisayarlarında üretimlerini sağlayan firma, 2008 yılında Lenovo Bilgisayar tarafından satın alınmıştır.

Bir bilgisayar ürününü alırken belki de en çok dikkat edilmesi gereken teknik servis, teknik destek ve yedek parça konuları, kullanıcılarının kafasına takılan en büyük soru işaretleri arasında yer almaktadır. Cevizlibağ Lenovo Yedek Parça anlamında kendisini aşmış ve sıkıntısız olarak yoluna devam etmektedir. Bu konu hakkında problem yaşamamak için ürettiği bilgisayar sayısına karşılık verebilecek bir o kadar yedek parça stoğu da bulunmaktadır. İstediğiniz anda istediğiniz her parçayı bulabileceğiniz Cevizlibağ Lenovo Yedek Parça olanakları ile arızalar karşısında zaman kaybetmeden kolay ve hızlı bir şekilde sorunlarınız giderilmektedir. Yaşanacak her türlü arızaya karşı tedbirli olan firma yetkilileri, yaptıkların işin bilincindedir. Her türlü sektörde çok fazla tercih edilen Lenovo markası, özellikle üst düzey şirketlerde ciddi kullanım sayısına ulaşmıştır. Bu nedenle de böyle bir firmanın yedek parça konusunda yaşayacağı bir sorun asla kabul edilemez.

İşte bu olası sebepler göz önünde bulundurularak ve son günlerde tamir, bakım, yedek parça ve güven konusunda müşterilerinden tam not almış olan Lenovo, işini daima en iyi şekilde yapmaya çalışarak bu sektörün hakkını fazlası ile vermektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..