Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünGaziosmanpaşa Lenovo ServisHayatımız boyunca türlü sıkıntılar yaşarız. Bazılarını kendimiz çözebilirken, bazıları konusunda ekstra yardım almaya ihtiyaç duyarız. Ama bu yardımı sıradan bir yerden yetkili ve konuya hakim olan kişilerden almak yararımıza olacaktır. Elektronik ürünlerle ilgili her türlü destek ve yardımı Gaziosmanpaşa Lenovo Servis veriyor.

Güler yüz Önemli

                Hangi kuruma ya da hangi servise giderseniz gidin oradaki personelin yaklaşımı çok önemlidir. Asık suratlı, size bilgi vermeyen, konuşmaya bile tenezzül etmeyen bir personelle hiç kimse diyaloğa girmek istemez. Gaziosmanpaşa Lenovo Servisi bu tarz konularda çok hassas davranıyor ve oluşturduğu ekibine güler yüzlü ve müşterilerine her konuda bilgi verebilecek potansiyele sahip personelleri alıyor. Onlar için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Aynı zaman servis şu andaki mevcut müşteri potansiyelini de günbegün arttırmaktadır. Servis başlı başına bir marka olmaya hazır gözüküyor. Ayrıca bu güzide servisimizden elektronik olan tüm cihazlarla ilgili sorunlarınızda başvurabilirsiniz. En kısa zamanda Gaziosmanpaşa Lenovo Servisleri sizi hem çözüme kavuşturup hem de gerekli tüm yardımları yapacaktır.

5 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yıldıray

Şahane bir ilgi mükemmel bir işçilik

Halil İBRAHİM HACIHAMZAOĞLU

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve kısa zamanda geri dönüş yapmaları ve sağlam ürün verilmesi yönünden tebrik ederim

2
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..