Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSultangazi Lenovo Servis ; Teknolojik ürünlerle ilgili her gün yeni bir marka ortaya çıkıyor. Elbette ortaya çıkan firmaların bazıları teknolojik konulara hakimken, bazıları yeterince ayak uyduramıyor teknolojinin hızına. Yazılı ve görsel basın mutlaka takip edilerek firmalar konusunda bilgi sahibi olunmalıdır. Teknolojik cihazlar söz konusu olunca da en güvenilir servis Sultangazi Lenovo Servis oluyor. Piyasa da uzun zamandır yer edinmiş olmaları onlara güven duyulmasını sağlıyor.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Bir servise arızayla ilgili başvurduğunuzda bırakın ücretsiz arıza tespiti yapmayı, size arızayla ilgili makul açıklamalar yapmazlar. Hem ücretsiz arıza tespiti yapan hem de deneyimli yetkili ağızlardan bilgiyi Sultangazi Lenovo Servisi verebilir.

Yapılan ücretsiz arıza tespitinden sonra isterseniz cihazınızın arızasının giderilmesini isteyebilir ya da cihazınızı sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz. Sultangazi Lenovo Servislerine günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca elektronik cihazlarla ilgili tüm problemlerde, yazılım ve donanımsal her türlü sıkıntı konusunda yine Sultangazi Lenovo Servisine başvurabilirsiniz. Deneyim ve güvenin bir arada olduğu ve sizi anlayıp, dinleyen, sizin sorunlarınıza kendi sorunuymuş sahiplenen bu servisi her daim tercih edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..