Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLENOVO NOTEBOOK SERVİS ; firması olarak Lenovo marka içerisinde yer almakta olan Lenovo laptop ve notebook ürünlerine yönelik hizmet vermekte olduğumuz il içerisinde her noktaya hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde teknik servis hizmetini götürmekteyiz. Firmamız içerisinde hizmet vermekte olan teknisyen ve mühendis kadromuz, Lenovo markası içerisinde yer almakta olan notebook ve laptop ürünleri konusunda kendilerini geliştirmiş kişilerden oluşmaktadır.

Lenovo Notebook Servis

Firmamız tarafından gerçekleştirilmiş olan teknik ya da onarım işlemlerinin arızalanması durumunda ürünlere göre farklılık gösteren 6 ile 24 ay arasında garanti verebilmekteyiz. Ayrıca firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan işlemleri uygun fiyat aralıkları içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyat aralığında hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Firmamız İçerisinde Notebook İşlemleri

Lenovo Notebook Servis olarak müşterilerimizin hayatları içerisinde sık bir şekilde kullanmakta oldukları ve işlerini kolaylaştıran notebook ürünleri içerisinde meydana gelen problemlere yönelik hizmetler vermekteyiz. Kullanmakta olduğunuz notebook ürünleri içerisinde meydana gelen ekran kırılması, ekran üzerinde lekeler meydana gelmesi, ölü piksel hataları, LCD invertör arızaları, LCD Floresan Arızaları yapılmaktadır.

Ayrıca şarj girişi ve adaptör kaynaklı arızalar, Ana kart arızası, Cihazın içerisine sıvı girmesi, sabit disk ve bellek arızaları, klavye arızaları ve kablosuz ağ ile ilgili meydana gelen arızalar, firmamız içerisinde çalışmakta olan deneyimli ekip arkadaşlarımız kolay bir şekilde çözüme kavuşturmaktadırlar. Notebook ürünleri içerisinde parça değişimleri yapıldığında firmamıza ait olan yedek parçalar garantimiz altındadır.

Firmamız İçerisinde Laptop İşlemleri

Lenovo Laptop Servis olarak müşterilerimize laptop ürünlerine yönelik çeşitli konularda hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimizin kullandıkları laptoplar bazen kişiler için çok değerli dosyalar barındırabilmektedir. Bundan dolayı bu cihazların kurtarılması bizim içinde oldukça önemlidir. Kullanmakta olduğunuz laptop üzerinde firmamıza en sık olarak gelen şikayetler içerisinde Anakart üzerinde görülmekte olan arızalar gelmektedir.

Bunun yanı sıra cihazınızda meydana gelen ekran problemleri ve verilerin kurtarılması adına hard disk tamiri adına bizlere başvuran müşterilerimiz bulunmaktadır. Firmamız içerisinde çalışmakta olan teknisyen ve mühendislerimizin Lenovo ürünleri konusunda kendilerini oldukça iyi bir şekilde geliştirdiklerinden dolayı neredeyse karşılaşınca çözemeyecekleri problem yok diyebiliriz.

5 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..