Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Notebook ServisiNotebook bilgisayarlar uzun bir süreden beri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kullanılmaktadır. Her yaştan kişinin kullandığı bu cihazların kullanım ömürleri aralıklı süreçlerde yapılan bakımlar sonrasında uzatılabilmektedir.

Lenovo Notebook Servisi

Notebook bilgisayarlarda genellikle görülen arıza çeşitleri kullanıcı kaynaklı olarak oluşmaktadır. kullanıcı kaynaklı oluşan arızalar Lenovo Notebook Servisi olarak tarafımızca tamir edilmektedir. Notebook bilgisayarların arıza çeşitleri; işletim sistemi arızaları, şifre arızaları, network arızası, sürücü arızası, kulaklık çıkışı arızası, led panel arızası, invertor arızası, resim arızası, adaptör girişi,  arızası, anakart arızası, lcd panel arızası, led panel arızası,  menteşe kırıkları,  lcd panel iletken kablo arızaları, klavye arızaları, hoparlör arızaları, ses arızası, ekran arızası, usb port arızası, paralel port arızası, lcd panel arızası, hard disk arızası, ekranı flourasan arızası yapılabilmekte.

Ayrıca ekran menteşesi arızası, ekran ışığı zayıflığı, reset atma arızası, işletim sistemi arızası, ekranda çizgi arızası, format arızaları, hard disk arızası, ram arızası, wireless arızası, internete giriş problemi, touchpad arızası, ekran kartı arızası, işlemci arızası, driver arızası, hiç açılmama problemi, ekran ışığı arızası, sıvı teması arızası adaptör arızası, hard disk yedekleme arızaları ve bios şifre arızaları olarak sayılabilir.

Lenovo Teknik Servis

Lenovo Notebook Servisi olarak yukarıda saymış olduğumuz notebook arıza çeşitleri tarafımızca tamir edilebilmektedir. Lenovo bilgisayarlarda yaptığımız tüm tamir ve bakım işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti kapsamı uygulamamız bulunmaktadır. Lenovo Notebook Servisi bünyesinde sürekli olarak en sık yapılan tamir çeşitleri işletim sistemi arızaları, şifre arızaları, network arızası, sürücü arızası, kulaklık çıkışı arızası ve anakart arızaları olarak sayılabilir. Bu arıza çeşitlerinin bilgisayarlarda oluşması istenmiyor ise cihazların mutlaka her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulması gereklidir.

Bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların arıza yapma olasılığı da ortadan kaldırılır. Bakımı yapılan bilgisayarlarda cihaz iç kısmında arızalar oluşmasa bile kullanıcıların cihazları yere düşürdüklerinde kasa kırıkları ekran kırıkları ve şarj girişi yeri kırıkları arızaları oluşabilmektedir. Ciddi olarak cihazların çıkarttığı arızalar arasında en fazla görülenlerin birisi de sıvı arızası olarak bilinir. sıvı arızalarında parça değişimleri şart hale gelebilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..