Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Notebook ServisleriGörüntü kalitesi bozulması, ekran kırıklarının oluşması, şarj yeri arızaları, anakart arızaları ve işlemci arızaları notebook bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardır. Bu arızaların oluşumu genellikle kullanıcı hataları nedeni ile bilgisayarlarda görülmektedir. cihazlarda oluşabilecek bir çok arıza mutlaka Lenovo Notebook Servisleri tarafından tamir edilmelidir.

Lenovo Notebook Servisleri

Bilinçsiz bir şekilde bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılan tüm notebook arıza giderme işlemleri fiyasko ile sonuçlanabilir. Bunun nedeni notebook tipi bilgisayarların iç kısmında bulunan cihaz parçalarının bir birine bağlı olarak çalışması hata ile yapılan küçük bir yanlışın bile çok yüksek maliyet ile tamir edilebilecek arızalara neden olmasıdır. Bu nedenden arıza yaptığında tüm cihazlar mutlaka Lenovo Notebook Servisleri tarafınca tamir edilmelidir.

Notebook bilgisayarlar için tamir oluşma ihtimali doğmadan bilgisayarlara bakım yaptırmanın önemi büyüktür. özenli bir şekilde kullanılan tüm notebook marka ve modelleri mutlaka yılda iki kez olmak üzere bakıma tabi tutulması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazlarda anakart arızaları, ekran arızaları, görüntü bozuklukları, sesli çalışma arızaları ve anakart arızaları görülmeden uzun süre kullanılabilir. Hatta bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların kullanım ömürleri uzatılarak daha uzun süre kullanılabilir.Lenovo

Lenovo Laptop Servisi

Lenovo Notebook Servisleri olarak siz değerli müşterilerimize notebook bilgisayarlarda en sık görülen arızalardan birisinin de anakart arızaları olduğunu söyleyebiliriz. Anakart arızalarının oluşmasındaki neden genel olarak bakıldığında kullanıcı hataları olarak görülmektedir. Kullanıcı hatalarından dolayı oluşan tüm bilgisayar arızaları kesinlikle üretici firmalar tarafından garanti kapsamı altında değerlendirilmemektedir. Notebook servisi olarak tarafımızca yapılan tüm tamir ve bakım sonrasında siz değerli müşterilerimize bakım ve onarım garanti süreci uygulaması yapmaktayız.

Bizlere teslim etmiş olduğunuz bilgisayarlarınızdaki tüm verileriniz korunur. Kesinlikle bir üçüncü kişiyle bu cihazlarda bulunan verilerin paylaşılması mümkün değildir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışmaktayız. Notebook servisi olarak işletim sistemi arızaları, şifre arızaları, network arızası, kulaklık çıkışı arızası, led panel arızası, invertor arızası, adaptör girişi,  arızası, hard disk arızası, ram arızası, wireless arızası, resim arızası ve anakart arızaları da tarafımızca yapılan tamir hizmetleri arasındadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..