Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Lenovo Servis Türkiye olarak verilen hizmetlerin amacı; kesintisiz müşteri memnuniyeti, kalıcı Lenovo dostluğu ve uzun yıllar kullanılmak amacıyla üretilen Lenovo ürünlerinin verimliliğini artırmaktır. Satın alınan Lenovo ürünleri, Lenovo Servis Türkiye güvencesiyle verilen teknik servis hizmetleri, bakım, onarım ve yedek parça desteğine sahiptir. Satın alınan Lenovo ürünlerinin kurulumdan çalıştırılmasına, garanti kapsamındaki üretim hatalarından kullanım kaynaklı arızalara kadar her türlü teknik servis desteği, periyodik bakım ve onarım, orijinal yedek parça ihtiyaçları ve Lenovo aksesuarları için Lenovo Servis Türkiye hizmetinizdedir.

Lenovo Servis Merkezi

Lenovo akıllı telefonların garanti kapsamı içindeki pil, şarj, sistem yazılımından kaynaklı sorunları ücretsiz çözümlenir. Gerektiğinde orijinal yedek parça değişimi yapılır. Kullanımdan kaynaklanan kırık ekran sorununda ekran değişimi yapılır. Suyla temas etmiş telefonların onarımı yapılır. Gerektiğinde yedek parça değişim yapılabilir. Lenovo akıllı telefonların garanti kapsamı içindeki arızalarında satın alınan firmadan da destek alınabilir.

Ücretsiz kargoyla Lenovo Servis merkezine gönderilen akıllı telefonlar, tamir edilerek istenen adrese kargoyla geri gönderilir. Lenovo Servis Türkiye, Lenovo markası taşıyan notebook, ultrabook, tablet, masaüstü bilgisayar, iş istasyonu gibi bilgisayar ürünlerine ister yerinde ister merkezde servis hizmeti vermektedir. Türkiye’nin her yerinden arızalı ürünler ücretsiz kargoyla servis merkezine gönderilir. Onarımı yapıldıktan sonra istenen adrese tekrar geri gönderilir. İstenirse ev ya da işyerine servis talebinde de bulunulabilir. Bu konuda müşteri hizmetleri çağrı merkezinden gerekli bilgi alınabilir.

Lenovo Ayrıcalıkları

Lenovo markası taşıyan bilgisayar ürünlerine verilen servis hizmetleri: Tablet bilgisayar, notebook ve ultrabooklarda kırık ekran değişimi; şarj olmayan bilgisayar ürünlerinde pil ve şarj soketi sorunlarının çözümü, gerektiğinde parça değişimi; suya maruz kalmış notebook ve tabletlerdeki bakım ve onarım işlemleri, gerekirse parça değişimi; işletim sisteminden kaynaklanan yazılım sorunlarının teknik servis tarafından çözümü, iş istasyonları ve masaüstü bilgisayarlarda ekran değişimi; network sistemlerinin kurulumu ve çalıştırılması, kurumsal müşterilere bilgi ve eğitim verilmesi, talep edilmesi halinde daha verimli kullanım bilgisi aktarımı.

Ayrıca Lenovo Servis Türkiye, akıllı telefonlar için ekran, pil, şarj satışı; klavye, bilgisayar yedek parça ve aksesuar satışı da yapmaktadır. Satın aldığınız ürünler, kapıda ödeme seçeneğiyle adresinize teslim edilmektedir.

2.3 3 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 oy, ortalama: 4,42 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
suat

lenovo haparlorden kulaklık girişinden ses hışıltı yapıyor

Aisha

Chromebook şarjisi istiyorum

2
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..