Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Servisi ; Günümüzde akıllı telefonu veya bilgisayarı olmayan yoktur, Herkes kendine uygun markalarda elektronik eşyalar satın almaktadır. Her müşterinin kendine özgü öncelikleri muhakkak vardır. Kimine göre kamerası, kimine göre görüntüsü, kimine göre işlevi, kimine göre ise fiyatıdır. Fakat çoğu zaman elektronik bir eşya satın alırken teknik servisi nasıldır? Diye düşünülmez. Aslında bir arıza durumunda Lenovo Servis ekipmanlarının ne kadar önemli olduğu anlaşılır.

Lenovo Servisi

Her marka elektronik eşyanın teknik servisi vardır. Fakat bu servislerden memnuniyet sağlanmasıdır önemli olan. Bu memnuniyeti en iyi derece de sağlayan marka Lenovo markasıdır. Lenovo marka alınan herhangi bir elektronik eşya, iki yıl garanti kapsamındadır ve bu süre içerisinde herhangi bir arıza durumu yaşanırsa gönül rahatlığı ile servise gönderilir. Pil ile çalışan tüm ürünler de ise 12 ay boyunca ücretsiz Lenovo Servis imkânı sağlamaktadır.

Pil veya dijital kalemlerdeki tüm malzeme kusurlarını bu 12 aylık garanti süresi kapsamaktadır. Ürününüz garantiye gittikten sonra yasal olarak 20 gün içerisinde onarılmalı ve teslim edilmelidir. Fakat Lenovo marka bu süreyi arızanın durumuna göre daha da kısaltarak ortalama 10 gün içerisinde ürünü teslim etmektedir. Yaşadığımız çağ itibariyle bilgisayar veya telefonsuz durulamaz bir hal aldığımız için onarım süresinin kısalığı oldukça cazip gelmektedir.

Arızalanan ürünün nasıl garanti kapsamında nasıl servise gönderileceği de önemli konulardan biridir. Bu konuda da Lenovo marka en iyi imkânları sunarak anlaşmalı kargo firmaları ile ücretsiz olarak servis merkezine ürününüzü iletmektedir. Ürünün onarım işlemi tamamlandıktan sonra vereceğiniz adrese geri gönderilir. Yalnız yapılacak bu işlemler için ürünü orijinal paketine koyarak iletmek gerekmektedir.

Bunların tümüyle uğraşmak vaktinizi alacaksa ürünü aldığınız bayiye götürerek garanti kapsamında olduğunu ve arızalandığını söylemeniz yeterli olacaktır. Bayi servisle iletişime geçerek sizin için ürünün tüm tamirat işlemleri takip etmektedir. Tamirat tamamlanınca ürün bayiye gönderilir ve bayiden teslim alınabilir.

Lenovo Teknik Servisi

Herhangi bir elektronik ürün alırken veya notebook alırken Lenovo Servis hizmetlerinin de nasıl ayrıcalıklı olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. En hızlı bozulan ürünler maalesef ki elektronik ürünlerdir ve elektrik akımı ile alakalı bir durumdur.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 7,50 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..