Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Teknik Servisİnsanoğlu var olduğundan bugüne kadar yaşanan gelişim inanılmaz. Taş devrinden bugüne gelene kadar insanlar sürekli olarak yeni yeni yaşamlarını kolaylaştıracak olan ürünler ve metotlar geliştirmiş durumdalar. Yirminci yüzyıla gelindiğinde ise özellikle ikinci yarısında yaşamlarımıza Bill Gates, Steve Jobs gibi dehalar vasıtası ile giren ve o günden bugüne sürekli ardışık ilerlemeler kaydedilen bilgisayarlar var

Lenovo Teknik Servis

Önce oda büyüklüğünde olan bilgisayarlar, sonra masaüstü ve bugün tabletler, laptop tarzı bilgisayarlar. Bu alanda da çok farklı markalar kendi içinde birbiri ile rekabet halinde iken son yılların en gözde markalarından bir tanesi Lenovo. Gerek iş amaçlı, gerek özel amaçlı kullanılan çok farklı beklentilere hitap eden modelleri var. Ama kimi zaman böylesi bir markanın ürünün de bile sorun yaşanabiliyor. O zaman da Lenovo Servis devreye anında biz giriyoruz.

Bilgisayarlarda Yaşanan Sorunlar ve Nedenler

Lenovo Laptop Servis olarak şunu öncelikle ifade etmeliyiz ki nasıl insanlar kimi sağlık sorunları yaşıyor ise bilgisayar tarzı elektronik ürünlerde de dönem dönem sorunlar yaşanabilir. Sorunlar donanımsal ve yazılımsal sorunlar olarak iki ana başlık altında toplanabilir. Sistem çökmeleri, klavye problemleri, cihaza virüs girmesi gibi çok sorunlar olabileceği düşmeye bağlı ürünün mekanik aksamında sorunlar yaşanabilir. Bu hatalar bazen kullanıcı hatası, bazen sistemsel hatalar bazen ise ani elektrik gidip gelmelerine bağlı olan arızalardır. Bazen de hiçbir neden yoktur ama sistem hata verebilir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her nasıl ve neden olursa olsun bu Lenovo markasının ürünlerinde sorun yaşadığınız zaman hiç vakit kaybetmeden bizi arayabiliriz. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile yıllardır sizlere müşteri odaklı çözümler sunuyoruz. Alanında tüm eğitimleri alan donanımlı, uzman personellerimiz sizlere kesintisiz hizmet veriyor.

Gerekli olması durumunda Lenovo Yedek Parça temini de yapan bir firmayız. Hizmette sınır tanımadan siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda çözümler üretiyoruz.  Duruma göre cihazın olduğu yerde ya da ofisimizde cihazınızı bizi aradığınız andan itibaren en çabuk biçimde çalışır hale getiren bir firmayız.  Ücret olarak standart servis ücreti ve değişen parça varsa parça değişimi ücreti alıyoruz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..