Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo  Teknik Servisi ; İlk olarak lenovo marka ürünleri tercih edip satın aldığınızdan dolayı sizleri tebrik ederiz. Müşterilerin tercih edip satın almış oldukları lenovo marka ürünleri genellikle firma tarafından 2 yıllık bir garanti içerisinde korunmaktadır.

Bizlerde Lenovo markasına ait hizmet veren bir firma olduğumuzdan dolayı müşterilerimizin kullandıkları ürünlerden dolayı meydana gelen sorunları eğer garanti kapsamı içerisindeyse ona göre çözüme kavuşturmaya çalışmaktayız. Lenovo Teknik Servisi Türkiye olarak müşterilerimize laptop tamir onarım servis hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca belirtmek isterizki Lenovo markası içerisinde yer almakta olan yedek parça aksesuar ve pillerin ise, diğer ürünlerin aksine 12 aylık bir garanti kapsamı içerisindedir.

Firmamız Ürünlerinizi Kaç Günde Teslim Etmektedir

Lenovo Servis firması olarak yıllardır teknik servis sektörü içerisinde müşterilerimize yönelik hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz genel anlamı ile oldukça kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ürünleriniz sizleri yarı yolda bırakmışsa asla korkmanıza gerek yoktur. Bizlere teslim etmiş olduğunuz ürünlerinizin sizlere geri dönme süreleri meydana gelmiş olan sorunlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektir.

Fakat ürünlerinizi sizlere en geç 14 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. Ürünlerinizi teslim alırken sizlerden istemiş olduğumuz cep telefonu gibi iletişim bilgilerinizi kullanarak sizlere ürününüzü gelip alabileceğinize yönelik kısa mesajlar göndererek bilgilendirmekteyiz. Bu avantajımız sayesinde iş temponuzdan vakit ayırmadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

Firmamızın Sunduğu Hizmetlerden Bazıları

Lenovo Laptop Servis kapsamı içerisinde firmamız siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına kullandıkları laptoplardan kaynaklı oluşan sorunları gidermek adına tecrübeli ve işleri konusunda yetenekli ekip ile çalışmaktadır. Hizmet kapsamımız içerisinde laptop ürünlerinden doğan parça sorunlarından dolayı yedek parça değişimi gerçekleştirmek, monitör arızalarını gidermek, klavyeye yönelik problemleri saptayıp onarmak, işletim sisteminden kaynaklı problemleri tespit edip onarmak ve ses kaynaklarında oluşan arızaları en kısa süreler içerisinde onararak müşterilerimize sen kaliteli şekilde ürünlerini geri teslim etme prensibi içerisinde hareket etmekteyiz. Firmamızı teknik servis konusunda tercih etmiş olan müşteriler kendilerine vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı oldukça memnun bir şekilde bizlerden ayrılmışlardır

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..