Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLENOVO YETKİLİ SERVİSİ ; Laptopunuz için güvenilir ve tam teşekküllü bir yetkili servis mi arıyorsunuz? Lenovo Yetkili Servisi olarak laptoplarınızın dilinden en iyi biz anlarız. 2001 yılından itibaren müşterilerimize en iyi hizmeti vermek önceliğimiz olmuştur. Lenovo Laptop Servisi bilgisayarınızda oluşan tüm sorunların arızaların tamirini yapabildiği gibi müşterilerine bilgisayarları için yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Profesyonel ve eğitimli ekiplerimiz sayesinde Türkiye’nin hemen hemen tüm illerine bu hizmetleri sunmaktayız.

Lenovo Yetkili Servisi

Lenovo servisine ulaşmak için dilerseniz en yakın yetkili servis bayisine giderek laptopunuzun sorununu orada bizzat giderebilirsiniz. Dilerseniz de çağrı merkezimizi arayıp adres bilgilerinizle biz sizin evinizden alalım. Bu şekilde servis hizmetimiz de bulunmaktadır. Şüphesiz firmamız bu alanın liderleri arasındadır. Siz de lenovo laptop veya tabletinizde oluşan her hangi bir sorun, bir arıza veya yedek parça ihtiyacınız için en yakın lenovo servisine gidebilir veya çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Firmamızın Sizlere Sunduğu Hizmetleri:

Firmamızın sizlere sunduğu hizmetler 3’e ayrılmaktadır. Bunlar lenovo notebook servisi, lenovo laptop servisi ve lenovo akıllı telefon servisidir. Bunun dışımda yedek parça servisi de bulunmaktadır. Lenovo laptop servisimizden faydalanmak için dilerseniz tabletinizi en yakın bayiye getirebilir ve laptopunuzun sorunu hakkında bizzat servis elemanlarıyla görüşebilirsiniz. Dilerseniz de çağrı merkezimizi arayıp evinize en yakın servis aracının gelmesini bekleyebilirsiniz.

Laptopunuzun ekranı ile ilgili sorunlarda, hard disk ve ana batarya ile ilgili sorunlarda, ana kart ve ekran kartı değişimlerinde, kablosuz bağlantı ile ilgili oluşan sorunlarda, floresan ve menteşe gibi parçaların değişiminde, klavye ve batarya, adaptör ve şarj aleti gibi yedek parça temininde Türkiye’nin her yerinde Lenovo Servis yanınızdadır.

Ekran değişimini, gerekli parçalar temin edildiğinde aynı gün içerisinde de yapabilmekteyiz. Bununla birlikte ana bayiye gönderilen arıza işlemlerine gerekli müdahale ise en geç 2 hafta içerinde yapılmakta ve laptop adreslerinize teslim edilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..