Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLENOVO YETKİLİ SERVİS ; Ülkemizde, teknik servis sektörü içerisinde lenovo marka ürünleri tam anlamıyla onarabilecek olan sayılı firma bulunmaktadır. Bizler firma olarak teknik servis sektörü içerisinde yıllardır hizmet vermekteyiz. Ürünleri konusunda oldukça başarılı olan lenovo marka ile gerçekleştirmiş olduğumuz anlaşma neticesinde, Türkiye içerisinde lenovo servis konusunda lisansa sahip olan nadir kurumlar içerisindeyiz. Bu doğrultuda her daim kaliteli hizmet vermekte hem kendimizin hem de lenovo markasının değerini ülkemiz içerisinde korumaya çalışmaktayız. Bundan dolayı firmamız içerisinde teknik işlemlerden geçen ürünlerin parça değişimi gibi durumlarında ürün garantisi verecek kadar kendimize güvenmekteyiz. Firmamız bünyesi içinde çalışmakta olan bütün personeller birbirleriyle koordineli bir şekilde çalışmaktadırlar.

Firmamızın Teknik İşlem Süreçleri Nasıl İşlemektedir?

Lenovo laptop servis konusunda başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız bizlere gelmiş olan müşterilerimizin teslim etmiş oldukları ürünleri güzel bir şekilde kutulamaktadır. Kutulanan cihazlar teknik elemanlarımıza yönlendirilir. Güzel olarak kutulanmış olan cihazlar işlemden geçmek adına sökülür ve arızaları tespit edilir. Tespit edilmiş olan arızalar konusunda müşteri ile iletişime geçilir. Müşteriden onay alındıktan sonra onarım işlemi gerçekleştirilir. Onarım işlemi sona erdikten sonra laptop ürünü firmamız içerisinde gerekli olan test aşamalarından geçirilmektedir. Bu test aşaması içerisinde cihazın vermiş olduğu tepkiler incelenir. Cihaz test aşamasını olumlu bir şekilde geçtiği takdirde müşteri ile irtibata geçilerek gerekli ücret ödemelerinin yapılması ile cihazını bizlerden teslim alabilmektedir.

Firmamıza Hangi Durumlar İçerisinde Başvuru Gerçekleştirebilirsiniz?

İlk olarak firmamızla nasıl iletişime geçebileceğiniz konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. İnternet üzerinden web sitemize erişerek burada yer alan telefon numaralarımızı arayarak müşteri temsilcimize bağlanıp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Firmamız içerisine laptop ürününüzden kaynaklı oluşan bütün sorunlar için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle piyasa içerisinde orijinal parçaları zor bulunmakta olan lenovo markasına ait lenovo yedek parça ürünlerinin laptopunuzun tamirinde kullanıldığından emin olabilirsiniz. Bizler sistem ve donanım bakımından bütün sorunları halledebilecek uzman bir ekibe sahibiz. Ayrıca sahip olduğumuz lisans sayesinde ürünlerinize her daim birinci sınıf bir muamele gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..