Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Teknik Servisleri ; olarak siz değeli müşterilerimiz için birçok hizmeti bir arada sunmaktayız. Lenovo anakart tamiri, Lenovo resim arızası onarımı, Lenovo touchpad tamiri, Lenovo kulaklık çıkışı arızası tamiri, Lenovo hard disk onarımı, Lenovo hiç açılmama problemi onarımı, Lenovo led panel değişimi,  Lenovo lcd panel değişimi, Lenovo menteşe değişimi, Lenovo lcd panel iletken kablo değişimi, Lenovo klavye değişimi, Lenovo hoparlör değişimi, Lenovo ses arızası tamiri  Lenovo ekran arızası tamiri, Lenovo lcd panel arızası tamir, Lenovo hard disk değişimi kurulumu, Lenovo sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, Lenovo hard disk yedekleme yapılabiliyor.

Lenovo Teknik Servisleri

Ayrıca Lenovo bilgi yedekleme, Lenovo bios şifresi kırılması, Lenovo ekran menteşesi tamir veya değişimi, Lenovo ekran ışığı zayıflığı tamiri, Lenovo reset atma arızası onarımı, Lenovo işletim sistemi onarımı ve Lenovo ekranda çizgiler oluşumu onarımı tamir işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Vermiş olduğumuz tüm hizmetler sonrasında siz değerli müşterilerimiz için uygulamaya koymuş olduğumuz garanti süreci uygulamalarımız bulunmaktadır. Lenovo teknik servisleri hizmetlerimiz arasında yedek parça satışı, laptop aksesuar satışı ve noteook aksesuar satışları da bulunmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Üretici firmalar hiçbir zaman ciddi bir şekilde hasara kullanıcı hatalarından dolayı uğramış bilgisayarların tamirini üstlenmemektedir. Tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimize halen garantisi sürmekte olan cihazlar için de destek olmaktayız. Notebook ve laptop cihazlarda en sık görülen arızalardan birisi de anakart arızalarıdır. Anakart arızaları tüm bilgisayarlarda sık görülen arızalar arasında sayılabilir. Lenovo Teknik Servisleri olarak anakart arızalarının en fazla kullanıcı hatalarından dolayı oluştuğunu söyleyebiliriz.

Uzun süre bakım yaptırılmadan kullanılan bu cihazların anakartlarında tutukluk olabileceği gibi, anakartlarının tamamen çalışmaz hale gelmesi de mümkündür. Tamamen çalışmayan bir anakart bilgisayarlarda belirti olarak bilgisayarın tamamen çalışmasını durdurma olarak gözlemlenebilir. Anakart arızaları genellikle masaüstü bilgisayarlar, notebook bilgisayarlar ve laptop bilgisayarlarda hiçbir şekilde çalışmama olarak gözlemlenebilir. Bu arıza çeşidinin tamiri için mutlaka anakart değişimi yapılması gereklidir. Anakart tamiri yapılması çok da mümkün olmayan bir bilgisayar parçasıdır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Muzaffer taşkent

Ankara teknik servislerinize bulmak bu kadar zor olmamalı, ayrıca ürünlerinizde üst kapak açma kapama menteşeleri neden bu kadar sık bozuluyor. Yedek parçalarınıda bulmak nerede ise imkansız.

1
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..