Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Kurumsal ÇözümlerBilgisayarların kullanım alanları gün geçmiyor ki artmasın, özellikle dosyaların saklanması, hızlı şekilde gönderilmesi yada oluşturulması konusunda bir çok ofis ve işyerinin kullandığı ekipman halini almıştır.

Lenovo Kurumsal Çözümler

Her geçen sene ile birlikte donanım ve yazılım ve hatta aksesuar ve aparatlarında yeniliklerle tercih çıtalarını yükseltmektedirler. Şirketler için kullanılan bilgisayarlar işin devamlılığı açısından çok büyük öneme sahiptir, bu yüzden de arızadan kaynaklı aksaklıklar firmaların canını sıkmaktadır. Yetiştirmeleri gereken işleri zamanında yapamaz hale gelebilir yada işin genelini durdurabilir duruma gelebilir. Bu raddeye kadar pek beklenilmese de bazen arızalar birden oluşabilir, ani gelişen olaylar içinde ani çözümler gerekir. Lenovo kurumsal çözümler her ne kadar belirli durumlar için hazır çözümleri elinde bulundursa da bazen firmalar kendilerine has çözüm yöntemleri talebinde bulunur.

Amaçları sadece ürünleri pazarlayıp satışını sağlamak olmayan firma satış sonrasında da ürünlerinin takibini ve müşteri memnuniyetini de takip etmektedir. Lenovo kurumsal çözümler çalıştığı firmalara özel ekipler ile mümkün olan en hızlı şekilde müdahalede bulunur. Bu da firmaların markayı seçmesinde öncü olur, profesyonel elemanları ve sürekli yenilenen ürünleri ile her türlü yedek parça, yazılım veya donanım gibi konulardaki şikayetlerinizi canlı destek yöntemi ile karşılamasıyla çalıştığı kurum ve firmaları gün geçtikçe artmaktadır. Kullanıcılar sıkıntılarının karşılanmasının yanında uzun ömürlü ürün ve az şikayeti olan bilgisayarları tercih eder, böylesi her iş verenin tercihidir.

Lenovo Teknik Destek

Her ne kadar teknolojiye bağlı olarak ürünler geliştirilse de istenmeyen durumlarda olabiliyor, bunlar bazen işi öğrenme aşamasındaki bir personel yüzünden de olabilir bazen de farklı program kullanma düşüncesi ile de olabilir. Hata ve arıza payı yüksek olan elektronik aletleri tamir, bakım ve onarımları için firmalara lenovo kurumsal çözümler rehberlik eder.

Bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan lenovo hem şahıs müşterilerine hem de kurumsal müşterilerine sunduğu her hizmetin ve ürünün arkasında durarak ülke genelinde tercih listelerinde ilk sıralara kadar yükselmiştir. İhtiyacınız bilgisayar yada ekipmanları ise doğru adrestesiniz demektir, oirjinal yedek parça ve kaliteli hizmeti ile kullanıcı ve müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..