Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Sunucu TamirLenovo sunucu tamir işlemleri içinde kurulum, Lenovo sunucu bakım, yazılım kurulumları, program ayarları, danışmanlık hizmetleri de yer almaktadır. Teknik destek yardımıyla Lenovo server kurulumu sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Lenovo Sunucu Tamir

Ayrıca serverler ile ilgili her türlü problemler de yine teknik destek imkanı sunulmaktadır. Serverler için kullanıcı tanımları yapılmaktadır ve bu tanımlar her açıdan problemsiz hale getirilmektedir. Sever güvenlik ürünleri kurulumları da teknik destek yardımıyla verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Lenovo sunucu problemleri tamiri uzman bir teknik ekip tarafından yapılması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Uzman ekip gerekli gördüğü hallerde parça değişimi de yapmaktadır. Ayrıca ihtiyaç ve istekler doğrultusunda yedek parça değişim işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

Lenovo sunucular sağlam ve dayanıklı şekilde imal edilen ürünlerdir. Fakat bu ürünler darbe ya da sıvı teması ile farklı arızalar yaşamaktadır. . Lenovo sunucu tamir için öncelikle sunucu da bulunan arızanın tespiti yapılmaktadır. Lenovo sunucu arızalarını yapmak ise tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir alandır. bu tespitin hızlı ve doğru şekilde yapılmasının ardından Lenovo sunucuların tamir işlemleri başlamaktadır.

Tamir esnasında sıvı teması kaynaklı bir problem yaşanıyorsa bu sorun için özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Ayrıca bu tarz problemler son derece hassas şekilde devam yapılmaktadır. Sıvı teması ile oluşan problemlerin çözülmesi için çalışan teknik ekipte tecrübe ve bilgi olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Yapılan titiz çalışma sonrasında gerekli görüldüğü hallerde parça değişimi de yapılarak genelde bu problemler yinelemeyecek şekilde köklü şekilde çözülmektedir.

Lenovo Teknik Destek

Darbe ile oluşan arızalarda Lenovo sunucu tamir işlemi sıvı teması arızalarına oranla daha kolay şekilde çözüme kavuşmaktadır. Bu arızalarda kırılan parçalar eski durumuna getirilemeyecek ise Lenovo sunucuların parçaları değişmektedir. Değişen parçalar için kullanılan yedek parçalar orijinal Lenovo yedek parçalardır.

Değişen parçalara ya da büyük bir hassasiyet ile gerçekleşen servis çalışmalarına Lenovo teknik servis tarafından belirli süreler ile garanti verilmektedir. Bu garantilerin süreleri oluşan arızanın yapısına ve tamir işlemine ayrıca değişen yedek parçanın fiziksel özelliklerine göre farklı şekillerde bulunmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..