Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Lenovo Hizmetler ; Lenovo akıllı telefonlar, Lenovo Notebook ve ultrabook modelleri, Think markalı Lenovo ürünleri, Lenovo iş istasyonları, tabletler, Lenovo masaüstü bilgisayarlar, Lenovo network sistemleri  ve depolama çözümleri için ihtiyaç duyulan tüm teknik servis, kurulum desteği, bakım ve onarım hizmetleri Lenovo Servis Türkiye tarafından sunulmaktadır. Ayrıca Lenovo ürünleriyle ilgili orijinal yedek parça ve aksesuarlar da buradan satın alınabilir ya da sipariş edilebilir.

Lenovo Servis Türkiye olarak sunulan hizmetlerin başında arızalı ürünlerle ilgili sorunların çözümlenmesi gelmektedir. Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo aracılığıyla tüm arızalı Lenovo ürünleri servis merkezine gönderilebilir. Arızalı ürün tamir edildikten sonra yine kargo aracılığıyla müşteriye ulaştırılır. Ayrıca yerinde servis hizmeti almak isteyen müşteriler, anlaşmalı servisler aracılığıyla sunulan yerinde servis hizmetinden de yararlanabilmektedirler. Bunun için müşteri destek hattı aranıp bakım ve onarım hizmetleri için yerinde servis talebinin bildirilmesi gerekmektedir. Lenovo akıllı telefonlarla ilgili arıza söz konusu olduğunda, cihaz anlaşmalı kargo firması aracılığıyla Lenovo Servis merkezine iletilir. Ve cihazdaki sorun çözüldükten sonra istenen adrese geri iade edilir. Garanti kapsamındaki telefon arızalarında, sorunun çözümü satın alınan firmadan da talep edilebilir. Garanti kapsamında verilen tüm hizmetler ücretsizdir.

ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation, ThinkServer gibi Think markası taşıyan Lenovo ürünleri, İdeapad ve Yoga serisi Lenovo dizüstü bilgisayarlar, Lenovo iş bilgisayarları ve ultrabooklar, tabletler, yüksek performansa sahip masaüstü bilgisayarlar, kurumsal müşterilerin tercihi iş istasyonları, sunucular, network sistemleri ve storage ürünlerindeki üretim ve kullanım arızaları için bakım ve onarım hizmetleri Lenovo Servis Türkiye tarafından verilmektedir. Garanti kapsamında sunulan servis hizmetleri ücretsizdir. Garanti kapsamı dışında verilen servis hizmetleri için bireysel ve kurumsal müşterilerin durumları farklılık göstermektedir. Kurumsal müşterilerle servis sözleşmesi yapılmaktadır. Bireysel müşteriler ise garanti kapsamı dışındaki servis ve onarım hizmetleri için 7/24 aranabilen müşteri hizmetleri çağrı merkezinden bilgi alabilirler. Satın alınan herhangi bir Lenovo bilgisayar ürünündeki sorunun garanti kapsamında çözümü için ürünün satın alındığı firmadan da yardım istenebilir. Ya da arızalı ürün ücretsiz kargo aracılığıyla Lenovo Servis merkezine iletilebilir.

3.2 5 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..