Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@lenovoservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünYozgat Lenovo Servis ; Bilgisayar kullanıcıları, bazı zamanlarda maalesef teknik arızalar ile karşı karşıya gelmektedir. Bu sorunlar, elektriğin fazla yüklenmesi, bilgisayarın yanlış kullanımı ya da özelliğin dışında fazla yüklenmek gibi sebeplerden kaynaklı olarak ortaya çıkabilir. Bu durumda da yetkili servis ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Her hangi bir yazılım ya da donanım sorunlarınızda Yozgat Lenovo Servis sizlere teknik hizmet verebilecektir.

Müşteri hizmetleri

İlk olarak Yozgat Lenovo Servisi müşteri hizmetleri ile görüşerek, sorununuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Fakat cihazın arıza tespiti yapılmadan sizlere her hangi bir hüküm konulamayacaktır.

Bu sebepten dolayı, sorununuz ne olursa olsun, Yozgat Lenovo Servisleri ile görüşerek, cihazlarınızı teslim etmeniz gerekmektedir. Gerekli arıza tespitleri yapılarak, sizlere bilgilendirmeler yapılmasından sonra, tamir işlemleri başlayacaktır. Değişim gereken parçalarınız olursa eğer, yetkili servis adı altında yedek parça kapsamında da hizmetler verilebilecektir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..