Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@lenovoservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

✓ Lenovo Adaptör

lenovo-yedek-parca-demo

Lenovo Laptop Yedek Parça

Lenovo Laptop Yedek Parça ; Laptop bilgisayarlar uzun bir süreden beri bilgisayar kullanıcıları tarafından kolay kullanımı olduğu için tercih edilen bilgisayarlardır. Dizüstü bilgisayarlar olarak da anılan bu cihazlar uzun süre kullanmaya uygun sağlam ve kalite içerikli olarak bilgisayar üretici firmalar tarafından üretilmektedir. Laptop bilgisayarlar arıza çıkarttığında genellikle kullanıcı hataları nedeni ile arıza yapmaktadır. Kullanıcı hatalarına en sık sebebiyet veren konular ise cihazların taşıma esnasında yere düşürülmesi veya cihazların sıvı teması oluşturarak arızalanmasıdır. Lenovo laptop yedek parça satışı yapan bir firma olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için notebook ve laptop tamir ve bakım desteği almak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Lenovo laptop yedek parça gerekliliği genellikle cihazların iç parçalarında veya dış parçalarında bir problem oluştuğunda eski cihaz parçalarının yeni cihaz parçaları ile değişimini yapmak maksadı ile kullanılmaktadır. Notebook ve laptop tamiri yaparken iç parçalarından bir parçanın arızalanması sonucunda mutlaka bu parçaları üretici firmaların ürettikleri yedek parçalar ile değiştirmek gereklidir. Notebook ve laptoplarda genellikle iç ve dış parçalarda arıza oluştuğunda bu parçaların tamiri çok da mümkün değildir. cihaz parçaları değişim yapılarak laptop ve notebookların arızaları iyileştirmeye gidilir.

Lenovo laptop yedek parça montaj ve satışı yapan firmamız tüm yapmış olduğu işlemler karşılığında siz değerli müşterilerimize garanti süresi hizmeti de vermektedir. Yapmış olduğumuz tüm hizmetlerden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımız ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Diz üstü bilgisayarlar için yıllık bakımın önemi oldukça büyüktür. Yıllık bakım düzenli olarak notebook ve laptoplarda yapıldığında cihazların kullanım ömürleri de uzamaktadır. Notebook tamir, notebook bakım, laptop tamir ve laptop bakım işlemlerinizi kesinlikle bu işlemler hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişilere emanet ederek işlem yapılmasını beklemeyiniz. Aksi takdirde bilinçsiz bir şekilde yapılan notebook tamir işlemleri ve laptop tamir işlemleri sonrasında cihazların çok daha fazla arızalanarak sahiplerine yüklü miktarda tamir maliyetine neden oldukları görülmektedir. Laptop ve notebook bilgisayarlarda yıllık periyodik bakım itina ile tarafımızca yapılmaktadır.

Lenovo Laptop modelleri için gereken orjinal yedek parça ve aksesuar çeşitleri servis merkezimizde..

Lenovo Laptop Adaptör

Lenovo laptop adaptör ve diğer batarya ile çalışan cihazların adaptörleri olmadan çalışmaları mümkün değildir. Bilgisayarlarda bir çok arıza çeşidi gözlemlenebilir. Bir arıza çeşidi de batarya sistemi ile çalışan bilgisayarlarda adaptörlerde görülebilmektedir. Adaptör arızalarının görülmesi sonrasında adaptör tamiri imkansızdır. Adaptör birebir mutlaka yedek parçalar arasından aynı model ve aynı markası alınarak kullanılmalıdır. Yanlış bir adaptör kullanımı bilgisayarlarda bataryaların ve bilgisayarların arızalanmasına neden olabilir. Notebook ve laptoplarda arıza görmek istemeyen kişiler mutlaka her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere notebook ve laptoplarının bakımlarını yaptırmaları gerekir. Bakımı düzenli olarak yapılan bu cihazlar uzun süre arıza yapmazlar. Hatta bakımı düzenli bir şekilde yapılan notebook ve laptop bilgisayarların kullanım ömürlerinin aşılarak daha uzun süre kullanıldığı görülebilir.

Her bilgisayar çeşidinde bazı arızaların görülmesi normaldir. Arızaların neredeyse tümü kullanıcı hatalarından dolayı gelişmektedir. Bazen de hiçbir kullanıcı hatası olmadan bilgisayarların virüs gibi internet üzerinden gelen uyumsuz programlar nedeni ile arıza yaptığı gözlemlenebilir. Lenovo laptop adaptör servis firması olarak notebook ve laptoplarda görülen arızaların anakart arızası, lcd panel arızası, led panel arızası, invertor arızası, resim arızası, adaptör girişi,  arızası, hard disk arızası, ram arızası, wireless arızası, internete giriş problemi, touchpad arızası, led panel arızası,  menteşe kırıkları,  lcd panel iletken kablo arızaları, işletim sistemi arızası, ekranda çizgi arızası, format arızaları, adaptör arızası, işlemci arızası, driver arızası, ekranı flourasan arızası, usb port arızası, paralel port arızası, hiç açılmama problemi, ekran ışığı arızası, işletim sistemi arızaları, klavye arızaları, hoparlör arızaları, ses arızası, ekran arızası, sürücü arızası, hard disk yedekleme arızaları, şifre arızaları, network arızası, kulaklık çıkışı arızası, ekran kartı arızası, sıvı teması arızası ekran menteşesi arızası, ekran ışığı zayıflığı, reset atma arızası, lcd panel arızası, hard disk arızası ve bios şifre arızaları olduğunu söyleyebiliriz. Bu arızaların birisi veya bir kaçı ile karşı karşıya kaldı iseniz Lenovo laptop adaptör tamir ve bakım servisi olarak bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Lenovo Laptop Batarya

Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte dijital ve elektronik cihazların kullanımı arttı. Bu cihazlardan en fazla kullanılanlardan birisi de artık elde taşınabilen akıllı telefonlar notebook bilgisayarlar ve laptop bilgisayarlar. Taşınabilir cihazlar olarak bilinen notebook ve laptop cihazlar genellikle kullanımı daha kolay olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından rağbet görüyor. Lenovo laptop batarya ve adaptör sistemi ile çalışan cihazlar olarak cihazların taşınabilir olmasını salıyor. Bu tip bilgisayarlar bir alandan bir diğer alana taşınarak da kişi çalışmalarını sürdürebiliyor. Notebook ve laptoplar için Lenovo laptop batarya sisteminin önemi oldukça büyük. Bir diz üstü bilgisayar kesinlikle batarya ve adaptörü olmadan çalıştırılamıyor. Batarya adaptör yardımı ile elektrik yüklendiğinde taşınabilir olan cihazlar kullanılabilir hale geliyor. Notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık görülen arızalardan birisi de adaptör ve batarya arızaları olarak sayılabilir. Batarya ve adaptör arızaları genellikle tamiri yapılabilen arıza türlerinden sayılmıyor. Bu tür arızaların türünde batarya ve adaptörün yedek parçalar arasından birebir değişimi yapılarak cihazın iyileştirilmesi gerekiyor.

Lenovo laptop batarya ve adaptör arızalarının dışında laptop ve notebook bilgisayarlarda bir çok arıza birlikte görülebilmektedir. Diz üstü cihazlarda görülen arızalar genellikle kullanıcı hataları nedeni ile gelişmektedir. Kullanıcı hataları nedeni ile gelişen arızalardan birisi de işlemci arızalarıdır. İşlemci arızaları genellikle cihazlarda parçanın tamir edilmesi ile değil yedek parçalardan aynı marka ve model seçilerek değişim yapılarak iyileştirilebilir. Ram arızaları da bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardır. Ram arızaları bilgisayarlarda görüldüğünde cihazların depolama alanları depolamayı durdurur ve dosyaların bilgisayar hafızalarına kaydedilme işlemi durdurulur. Ram arızalarında da işlemci arızalarında olduğu gibi, tamamen parça değiştirilerek bilgisayarın iyileştirilmesi mümkündür. Kulaklık girişi arızaları da bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardandır. Kulaklık girişi arızalarında kulaklığın çalışıp çalışmadığı farklı cihazlarda kontrol edilmeli ona göre kulaklık girişinin arızalı olup olmadığına karar verilmelidir. Şarj yeri arızaları da bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardır. Şarj yeri arızalarının da oluşma zamanından sonra şarj aletinin de mutlaka çalışıp çalışmadığı kontrol edilmeli ve ona göre adaptör girişi ve şarj yeri tamirinin yapılması gereklidir.

Lenovo Laptop Lcd Ekran

Bilgisayar ekranlarının bilgisayarların can damarları olduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayar ekranları ekranda oluşan tüm şekilleri, renkleri ve yazıları görmemiz için bir araçtır. Bilgisayarların klavyelerine yazılan yazılar ekranlarında görülerek sistematik olarak bilgisayar kullanımı yapılır. Son zamanlarda laptop ve notebook tipi dizüstü bilgisayarlar ülkemizde ve dünyada çokça kullanılmaya başlandı. Bu cihazlar taşınabilir olduğu için birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından rağbet görüyor. Notebook ve laptop bilgisayarların çokça rağbet görmesindeki bir başka neden öğrencilerin ve iş sahiplerinin işlerini ve ödevlerini bu bilgisayarlar ile rahat bir şekilde taşıyabilmeleri. Lenovo laptop lcd ekran satışı yapan bir firma olarak taşınabilir bu cihazların en fazla ekran kırıkları ile karşı karşıya kaldıklarını söyleyebiliriz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda ekran kırıklarının meydana gelmesindeki neden genellikle taşıma esnasında cihazların yere düşürülerek ekranlarının kırılmasıdır. Ekran kırıklarının meydana gelmesinden sonra mutlaka her model ve marka kendi marka ve modelinde olan yedek parça lenovo laptop lcd ekran ile değişim yapılarak iyileştirilmesi gerekir. Bilgisayarlarda kırık ekran tamiri diye bir sistem yoktur. Her ekran kendi yapısında bir başka ekran ile değişim yapılarak iyileştirmeye gidilir.

Lenovo laptop lcd ekran değişimleri servis hizmeti veren firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm bilgisayar tamir ve bakım servis hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalar arasında ekran kırıklarının yanı sıra kasa kırıkları da bulunmaktadır. Cihazlarda kasa kırıkları oluştuğunda da kasalar birebir aynı model ve marka ile değişim yapılarak iyileştirilmesi gereklidir. Tarafımızca yapılan tüm parça montaj işlemleri siz değerli müşterilerimiz için her zaman garanti kapsamı dahilindedir. Anakart arızaları da notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardır. Anakart arızalarının görülmemesi için cihazların bakımlarının altı ayda bir olmak üzere mutlaka yapılması gereklidir. Anakart arızaları genellikle cihazların yapılmayan bakımları nedeni ile ve cihazların hızlı bir şekilde yere düşmesi ile oluşabilir. Bu arıza çeşitleri bakım yapılarak önlenebileceği gibi, arıza geliştikten sonra cihazda bulunan anakartın aynı model ve aynı marka anakart ile değişim yapılması gereklidir.

Lenovo Laptop Klavye

Bilgisayar kullanımı çok uzun bir süreden beri ülkemizde yapılmaktadır. Bilgisayarlar teknolojinin de gelişmesi ile birlikte giderek küçültülmüş ve taşınabilir hale getirilmiştir. Bilgisayarlar için klavyeleri olmazsa olmaz parçalarından birisidir. Bilgisayar aramaları, internet aramaları tamamen bilgisayar klavyelerinden yapılmaktadır. Lenovo laptop klavye satışı bilgisayar destek firması olarak tarafımızca siz değerli müşterilerimiz için sağlanmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarların çok uzun süre temiz bir şekilde hiçbir şekilde arıza yapmadan kullanılabilmesi için aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan bilgisayarlar kullanım ömürlerinin dışında bile kullanılabilmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarda görülen arızaların çoğu kullanıcı hataları nedeni ile oluşmaktadır. Bu cihazlar arızalarını en fazla yere düşürülerek parçalarının kırılması ile veya sıvı teması ettikten sonra göstermektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalar cihazların yere düşmesi nedeni ile cihazların ekranının kırılması, alt kasasının kırılması, üst kasasının kırılması ve şarj giriş yerinin kırılmasıdır. Lenovo laptop klavye satış ve onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için tüm modellerde yedek parça satışımız bulunmaktadır.

Bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi olan ekran görüntü arızaları genellikle cihazların iç kısmında bulunan ram ve ekran kartı arızaları nedeni ile görülmektedir. Bu arızaların görülmesindeki neden genellikle kullanıcı hataları olsa da bazen format hatalarının da bu arızaları gösterdiğine rastlanmaktadır.  Lenovo laptop klavye servisi olarak yedek parça ihtiyaçlarınızın tümü için siz değerli müşterilerimize montaj ve satış hususunda destek olmaktayız. Tüm satış ve montaj avantajlarımızdan faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda kullanıcı hatalarından birisi de cihazın iç kısmında bulunan ve anakart olarak isimlendirilen parçalarının arızalanmasıdır. Bu parçaların arızalanması sonucunda cihazlar tamamen çalışmayı durdurur ve arıza tamamen giderilmedikten sonra tekrardan çalışmaz. Anakart arızalarında genellikle anakartın tamir edilmesi mümkün değildir. Bilgisayarların tümünde geçerli olmak üzere anakart parçaları tamir edilerek değil değişim yapılarak bilgisayar iyileştirmeye gidilir. Bilgisayar tamir destek firması olarak siz değerli müşterilerimize çok daha iyi bir şekilde cihazlarınızı kullanmak istiyorsanız her yıl düzenli olarak bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Lenovo Laptop Şarj Aleti

Uzun bir süreden beri bilgisayar kullanıcıları taşınabilir olduğu için laptop ve notebook bilgisayarları masaüstü bilgisayarların yerine kullanıyor. Bu cihazların kullanımı taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok daha kolay bulunuyor. Taşınabilir olmasının avantajları kadar bu özelliğin dezavantajı da gözden kaçmıyor. Laptop ve notebook bilgisayarlar genellikle taşıma esnasında yere düşürülerek arızalandırılıyor. Cihazların sıklıkla arıza yapması istenmediğinde taşıma esnasında kesinlikle cihazların yere düşürülmemesine dikkat edilmesi gerekiyor. Bilgisayar firmaları tüm ürettikleri bilgisayar türleri için daha sonradan arıza oluştuğunda değiştirilebilmesi için yedek parçalarını da üretmektedir. Lenovo laptop şarj aleti en sık gereklilik duyulan yedek parçalardan birisi olarak kullanılıyor. Şarj aleti ve batarya felsefesi ile çalışan laptop ve notebook bilgisayarlar bir şarj aletinin olmaması sonucunda kesinlikle çalışmıyor. Günümüzde her bilgisayar için kendi yapısına uygun Lenovo laptop şarj aleti satışı yapılıyor. Notebook ve laptopların çok uzun süre hatta kullanım ömürlerinden daha fazla kullanılabilmesi için bu cihazların mutlaka aralıklı süreçlerde bakımlarının yapılması gerekiyor.

Düzenli olarak yapılan bilgisayar bakımları veri kayıplarının engellenmesine ve bilgisayar ile geçimini sağlayan kişilerin işlerinin durmadan çalışmaya devam etmelerini sağlıyor. Lenovo laptop şarj aleti satışı da yapan firmamızda lenovo markalı tüm ürünlerin bakım ve onarımı da yapılıyor. Tüm işlemlerinizi yaptırmak için destek almak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi olan florasan arızası cihaz içeriğinde bulunan parçanın değişimi ile tarafımızca iyileştirilebiliyor. Notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık anakart arızaları görülüyor. Anakart arızaları cihazlarda görüldüğünde cihazın tamamen çalışmayı durdurduğu gözlemlenebiliyor. Tamamen çalışmayı durduran bir cihazda öncelikli olarak anakartın sağlam olup olmadığının araştırılması gerekiyor. Yüksek maliyet gerektiren anakart arızaları mutlaka değişim yapılırken uzman olan bir kişi tarafından değiştirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde anakart değişimlerinde cihaz içeriğinde bulunan işlemci, ekran kartı ram gibi parçalara da zarar gelebiliyor. Notebook ve laptop bilgisayarlarınızın tamir ve bakımları sonrasında siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz her hizmet için garanti süresi sunmaktayız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 oy, ortalama: 3,81 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..