Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@lenovoservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünÇiftehavuzlar Lenovo Servis ; Türkiye’de en son teknoloji ürünlerini dünya çapında neredeyse aynı anda pazara sunarak, garanti kapsamında veya garantisi bitmiş cihazlarınıza en güvenilir tamir – bakım hizmetlerini sunan Lenovo Yetkili Servis’ten bahsetmek istiyorum.

Neredeyse tüm ürün markalarına cevap verebilen Çiftehavuzlar Lenovo Yetkili Servisi , yedek parça konusunda zengin depoları ve hizmet kalitesi bakımından her gün bir üst seviyeye çıkmak için çaba sarf eden oturmuş bir markadır. Kendi ürününü sattığı andan itibaren alıcı ile işim bitti mantığı seçeneğinin aksine, müşterisi için tam destek sağlayan Lenovo Yetkili Servisleri, Türkiye’nin birçok noktasında hizmet vermektedir. Konusunda iyi eğitilmiş personeline periyodik şekilde belli zaman aralıklarında teknik servis konusunda tanıtım ve bilgilendirme konferansları da düzenlemektedir.

Şirket; daha emin adımlarla ilerlemek için en başta gelen temel esaslardan biri olan müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas davranmaktadır. Çiftehavuzlar Lenovo Yetkili Servisi masaüstü bilgisayarlardan laptoplara ve notebooklara kadar birçok bilgisayar çeşidinin sorunlarını çözmektedir. Türkiye genelinde belirli kargo şirketleri ile çalışmakta olan Çiftehavuzlar Lenovo Yetkili Servisi, bu hizmetini de müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır. Yalnız şu detayı atlamamak istiyorum. Ücretsiz olan kargo hizmetinden faydalanabilmek için, yapmanız gereken ilk şey müşteri arıza kaydı oluşturmak.

numaralı telefonu arayarak kaydınızı oluşturduktan sonra, yapmanız gereken tek şey kargonuzu teslim ettikten sonra beklemeye geçmektir. En kısa zamanda arızanız tespit edilip sorun giderildikten sonra, bilgisayarınız vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..