Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünEskişehir Lenovo ServisHepimiz gün içerisinde gittiğimiz her yerde bilgisayarlara ihtiyaç duyup, birçok işimizi de yine bilgisayarlardan halletmekteyiz. Bu ihtiyaçlar sonucu firmalar daha üretken olup, birbirleriyle daha da rekabet içine girerek laptop, notebook, tablet ve dokunmatik bilgisayarlar gibi birçok teknolojik ürünü geliştirmişlerdir. Bu gelişimin takibinde de teknik servisleriyle birlikte kalitelerini ortaya koymuşlardır. Eskişehir Lenovo Servis de bu kaliteyi en iyi ortaya koyan firmalardan bir tanesidir.

Eskişehir’de ikamet eden Lenovo marka bilgisayar kullanan müşterilerimiz artık laptop ve notebooklarımı nerde nasıl tamir ettireceğim derdinden kurtulacak. Bilgisayarlarınızın bakım, onarım, parça değişimi, format atılması, Windows kurulumu, yazılım yükleme, program güncelleme gibi daha birçok ihtiyacını Eskişehir Lenovo Servisleriyle irtibat haline geçerek karşılayabilirsiniz.

Sadece şubeleriyle değil müşteri danışma hattıyla da hizmet veren Eskişehir Lenovo Servisi bir telefon ile evinize kadar görevli arkadaş gönderebilmektedir.

3.3 9 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 oy, ortalama: 3,90 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..