Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün



Lenovo Şarj Adaptörü Tamiri ; İnsanlarda bilgisayar kullanımı yaygınlaştıktan sonra bilgisayar ile ilgili birçok sorun ile karşılaşmaktadırlar. Bu sorunlarla karşılamamak isteyen kişiler genellikle lenovo marka bilgisayarı tercih etmektedir.

Lenovo Şarj Adaptörü Tamiri

Çünkü lenovo tamir profesyonel bir şekilde yaptığı için genellikle bu marka seçilmekte ve bilgisayar bu kuruma gönderilmektedir. Bilgisayar sorunlarından birisi olan Lenovo şarj adaptörü tamiri olmuştur. Bu sorunu ortadan kaldırmaya çalışan ve orijinal yedek parça kullanan bu kuruma olan ihtiyaç artmıştır.

İnsanların laptoplarını sürekli yanında taşımaları üzerine şarj adaptörü ile ilgili sorunlarla karşılaşmıştır. Bu sorunların başında şarj aletini düzenli kullanmama, taşıma sırasında kabloların bozulması gibi sorunlardan dolayı şarj adaptörleri bozulmaktadır. Fakat bu sorunu ortadan kaldıran lenovo servisi sayesinde artık bozulan şarj adaptörleri orijinal parça ile değiştirilmekte ve kolay bir şekilde tamir edilmektedir.

Lenovo kurumu garantisi olan veya garantisi bulunmayan tüm laptopların şarj adaptörlerinin onarımını yapmaktadır. Garantisi bulunmayan bilgisayarların şarj adaptörlerini kolay bir şekilde orijinal parça ile değiştiren lenovo servisi belli bir ücret karşılığında bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Lenovo şarj adaptörü tamiri sayesinde artık herkes rahat ve dilediği bir şekilde bilgisayarını yanında taşıyabilmektedir. Bunun yanı sıra garantisi bulunan lenovo bilgisayarların ise şarj adaptörünü müşterinin kullanımından kaynaklanmadığı sürece ücretsiz olarak orijinal parça ile değiştirmekte ve müşterisine göndermektedir.

Servisin yapmış olduğu hizmetler sayesinde herkes gönül rahatlığı ile bilgisayarını kullanabilmektedir. Lenovo şarj aletini garanti kapsamı içerisinde yapan lenovo servis en geç 20 iş günü içerisinde parçayı müşterisine göndermektedir. Ayrıca servis her türlü lenovo markalı bilgisayarların şarj adaptörlerini bozulması sırasında orijinal parça ile değiştirmektedir. Herkesin güven duyduğu lenovo servisi sayesinde artık bozulan şarj adaptörleri çok kolay bir şekilde yapılarak müşteriye teslim edilmektedir.

Lenovo Teknik Servis

Servis sunmuş olduğu hizmetler ve parçalarda orijinal parçaları kullanmasından dolayı servis yapmış olduğu hizmetlerden dolayı diğer servisleri geçerek müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Lenovo şarj adaptörü tamiri  sayesinde artık taşıma sırlarında kabloların bozulması ve ya adaptörün hasar görmesi üzerine değişim işleri lenovo servisi sayesinde kolay bir şekilde yapılmaktadır.

3.1 10 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 3,60 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..