Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Ultrabook Tamir ve Bakım ; Lenovo marka ultrabookların tüm bakım ve onarım çalışmaları için profesyonel bir teknik servisten destek almak şarttır.  Lenovo ultrabook özellikleri arasında normal bir HD ekrana göre 4 kat daha fazla netlik bulunmaktadır.

Lenovo Ultrabook Tamir Ve Bakım

Bu sayede görüntüler daha canlı ve parlaktır. Ayrıca bu bilgisayarlarda 8 sate kadar pil ömrü bulunmaktadır. Bu sayede bilgisayarınızın ekranını kablo kullanmadan daha büyük bir ekrana aktarma olanağına dahi sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu aktarım size aynı anda farklı işlemler yapma avantajı da kazandıracaktır.  Ayrıca bu bilgisayarların kapağını tek elle dahi açabilme olanağınız da bulunmaktadır. Lenovo Ultrabook Tamir Ve Takım işlemleriyle tüm bu özellikler ilk günkü haline getirilmektedir.

Ultrabook tamir ve bakım için yapılan işlemler arasında; ultrabook tamiri, anakart onarımı, chipset değişimi, sistem güncellemesi, kurulum işlemleri ve donanımsal pek çok hizmet yer almaktadır. Bu işlemler için yardım alınacak teknik servisin kesinlikle profesyonel bir çalışma prensibine sahip olması gerekmektedir.

Özellikle donanımsal arızaların tespit ve onarımı hassasiyet, tecrübe ve bilgi gerektirdiğinden bu işlemler için seçilecek teknik servis özellikleri çok önemlidir. Lenovo Ultrabook Tamir Ve Bakım işlemleri için seçilecek teknik servis, teknik ekibi konusunda son teknolojiyi takip eden bir kitleye sahip olmalıdır. Ayrıca bu ekibin tecrübeli kişilerden oluşması ve eğitimli olması da olmazsa olmazlar arasındadır. Çünkü bilgisayar tamiri esnasında uygulanacak yanlış bir işlem tüm bilgisayarın çökmesine dahi sebep olabilmektedir.

Lenovo ultrabook tamiri için hizmet veren teknik servisin çalışma sistemi ise sizi yormayacak ve hem ekonomik hem bilgisayarınız açısından sizi rahat ettirecek işlemlerden oluşmaktadır. Arızalı ultrabooklar teknik servise kargo şirketleri aracılığı ile yollanmaktadır. Öncelikle servise ulaşan bilgisayarların arıza tespiti yapılmaktadır.

Lenovo Notebook Servisi

Aslında teknik servisin mahareti tam da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Çünkü profesyonel bir servis bu tespiti çok kısa sürede ve doğru bir şekilde yapmaktadır. Daha sonra da Lenovo Ultrabook Tamir Ve Bakım işlemleri başlamaktadır. Bu işlemlere başlanmadan önce servis ücreti de teknik ekip tarafından belirlenmektedir ve tüm işlemler sizin onayınız ile yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..