Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Özel Müşteri Danışmanı ; Teknolojinin gelişmesiyle birlikte herkes teknolojik ürünlere sahip olmaya başladı. Akıllı bir telefon veya bir dizüstü bilgisayar ya da bir tableti olmayan yok denecek kadar az.

Lenovo Özel Müşteri Danışmanı

Bu ürünlere sahip olmak artık lüks değil ihtiyaç durumundadır. Teknolojik ürünlerin çoğalmasıyla farklı markalarda hayatımıza girdi. Müşterisine kendini en özel hissettiren markalar ise her zaman en çok tercih edilen markalar olmuştur.

İyi bir ürüne sahip olmak insana kendini özel hissettirir elbette. Fakat bu sahip olunan ürün ya bir gün bozulursa? Ya da kullanıcının yaptığı bir hata sonucu üründe sıkıntılar meydana gelirse? İşte böyle durumlar için özel müşteri danışmanı olan markaların tercih edilmesi ile kişi kendini daha özel hisseder. Lenovo özel müşteri danışmanı imkânı sağlayan en iyi markadır. Kullanıcı, ürünü kullanırken yapılan bir yanlışlık sonucu yaşanılan sıkıntı için verilen müşteri numarasını arayarak öncelikle özel müşteri danışmanına sahip oluyor.

Daha sonra kullanıcının talimatıyla müşteri danışmanı sıkıntıyı gidermektedir. Fakat bir kere sıkıntı yaşanacak diye bir kaide yok. Daha sonra farklı bir sıkıntı veya bir öncekiyle aynı sıkıntı meydana gelebilir. Bu durumda yine müşteri hizmetlerini arayıp, daha önce yaşanılan olayı anlatmak ve sonrasında şimdi tekrar bir sıkıntının yaşandığını anlatmak oldukça meşakkatli bir durumdur.

Fakat Lenovo özel müşteri danışmanı, kullanıcının daha önce yaşadığı sıkıntıya hâkim olduğu için olaya müdahalesi daha hızlı olacaktır. Kullanıcı, gerekli tüm şikâyet veya isteklerini de özel müşteri danışmanı ile paylaşabilmektedir.  Böylelikle kullanıcının ürün memnuniyeti artacaktır. Lenovo markasının da amacı kullanıcılarına en üst seviye de memnuniyet yaşatmaktır. Kullanıcının da kendini özel hissetme isteği olduğu için marka ile karşılık tatmin edicilik söz konudur.

Lenovo Teknik Destek

Elektronik ürünlerde sıkça yaşanılan sıkıntılardan dolayı en fazla aranılan numara müşteri hizmetleridir. Lenovo markası, sıradan müşteri hizmeti ile konuşmak yerine size özel müşteri danışmanı tayin ederek sorunları daha iyi ve hızlı çözüme ulaştırmayı amaçlamaktadır. Bu hizmet oldukça dikkat çekici ve etkileyicidir. Bir kullanıcının ürün tercihi yaparken göz önünde bulundurması gerekli olan konulardan biri de budur.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..