Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Tablet Tamiri ; Lenovo tüm ürünlerinde olduğu gibi tablet bilgisayarlarda da tamir için donanım gerektirmektedir. Pek çok farklı tamir işlemi gerektiren bu ürünler  tecrübeli ve uzman bir teknik servis tarafından tamir edilmelidir.

Lenovo Tablet Tamiri

Lenovo tablet tamiri farklı nedenlerden dolayı kullanıcılara çözüm üretmektedir. Ekran problemleri, pil ya da şarj arızaları, sıvı teması, wi-fi ayarları,  cihaz ayarları, yazılım sorunları gibi başlıklar Lenovo tablet tamiri gerektirmektedir.  Hassas bir yapıya sahip olan Lenovo tabletlerin ekranları kırıldığında büyük bir özen ile gerekli işlemler yapılmaktadır. Bu işlemler içinde parça değişimi gerekli olduğunda ülkemizde bulunmayan parçalar dahi yurt dışından temin edilerek parça değişim işlemleri tamamlanmaktadır.

Tabletlerin şarjı çok çabuk bitiyor ya da tabletler şarj olmuyorsa batarya konusunda da sıkıntılı durumlar oluşmaktadır. Batarya kullanımı konusunda ilk aşamada yapılması gerekenler konusunda da bilgi veren teknik servis, Lenovo tablet tamiri için batarya ya da pil değişimi yapmaktadır. Bu değişim gerçekleşirse yeni parçalar garantili olarak tüketiciye sunulmaktadır. Müşteri ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda çözümler üreten Lenovo servisi tablet tamirinde de müşterilere önem vermektedir.

Tablet üzerine dökülen sıvı büyük arızalara neden olmaktadır. sıvı temasından dolayı tabletlerde oluşan sıkıntılar pek çok açıdan kullanıcılara ciddi problemler yaşatmaktadır. Bu yüzden sıvı teması sıkıntılarında teknik çalışmalar büyük bir titizlik ile yürütülmektedir. Sıvı teması problemlerinde standart arızalardan farklı ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede tabletler eski performansına kavuşmaktadır. Fakat bazı durumlarda sıvı teması problemler tekrarlayabilmektedir.

Lenovo Teknik Servisi

Tabletleriniz ile internete girme konusunda yaşadığınız sıkıntılar Lenovo tablet tamiri işlemleri ile halledilmektedir. İnternet bağlantısı için tabletinizin ihtiyacı olan donanım ya da programlar teknik servis tarafından sağlanmaktadır. Yazılım sorunları da tabletinizin kullanımını istediğiniz düzeye getirilerek giderilmektedir.

Bu çalışmaların hepsi belli bir titizlik ile yapılmaktadır. Yapılan çalışmaların ardından tablet bilgisayarlarınızın son kontrolleri sağlanmaktadır. Yazılım, program ya da özellikler sizin istekleriniz doğrultusunda ayarlanmaktadır. Lenovo ürün size teslim edildiğinde tüm işlemleri bitmiş ve cihaz eski performansına kavuşmuştur. Ayrıca yapılan servis çalışmalarına ve değişen yedek parçalara belli sürelerde garanti uygulanmaktadır.

1 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 3,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..