Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@lenovoservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünLenovo Müşteri Hizmetleri ; Hangi alanda hizmet verirseniz verin sağladığıdınız ürün yada hizmetler için müşteri hizmetleri bölümü olması şarttır. Çünkü hitap ettiğiniz kitleler satın aldıkları ürünlerden her zaman memnun kalmayabiliyor yada sorun çıkabiliyor işte böyle durumlar için organize şekilde ilerlemek gerekir. Bu ürünler özellikle elektronik cihazlarsa ve insanların gündelik yaşamı yada iş hayatı için önem teşkil ediyorsa düzenlerini aksatmamak adına sorunlara hemen müdahale isterler. Lenovo müşteri hizmetleri de firmanın isminin kalitesi ile bu arzın bilincindedir, istek şikayet ve sorunlarınız için aramanızın yanında ürün bilgi ve danışma hizmeti de vermektedir.

Sağlanılan hizmet teknoloji ve elektronik cihazlar olunca ikili ilişkilerle birlikte kurumsal hizmetlerde kaçınılmaz olur, tabi gereken hizmeti sağlanılması ve kaliteli ürün kullanılması ile tercih edilebilme durumu da artar. Lenovo müşteri hizmetleri  yaşanılan tüm aksaklıkların bir an önce çözüme ulaştırılması adına hızlı çalışmayı ilke edinmiştir, müşteri memnuniyeti endeksli çalışan bir firma olan elektronik devi her bölümünde de bu ilkeyi uygulamıştır. Kullanılan bilgisayar ister masaüstü ister dizüstü yaşanılan sıkıntılara uzaktan yardım seçeneği de mevcuttur, böylelikle arıza formu oluşturmadan da sorun çözülmüş olur. Değişim gerektiren parçalar yada yazılım sorunlarında oluşturulan arıza formu ile birlikte kargo yöntemiyle göndererek müdahale edilir. Ayrıca sorun tespiti yapıldıktan sonra tamir için bilgilendirmek amacı ile geri dönüş sağlanır ve onay ile sorun giderilir.

Lenovo müşteri hizmetleri elektronik cihazlarınızla ilgili yaşadığınız her türlü sorunlarda haftanın altı günü sabah dokuz akşam altı mesai saatleri arasında bireysel yada kurumsal olarak hizmet vermektedir.  Lenovo Servis Türkiye ulaşım için irtibat numarası (0212) 222 88 90 olmakla birlikte merkezi İstanbul’da bulunmaktadır, her türlü masa üstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, el bilgisayarı,tablet ve cep telefonları ile ilgili aklınıza takılan sorular için yada yaşadığınız sıkıntıların giderilmesi açısından hizmet verilmektedir. Hem ürünler hakkında bilgi alabilir hem de tamir,bakım ve onarım hizmetlerinin sağlanması açısından yardımcı olunur. Teknolojinin hayatınızını zorlaştırmasına izin vermeyin doğru tercihlerle ürün kullanımı ve sonrasındaki destekler ile ev ve iş ortamlarınızda sıkıntı yaşamadan eşyalarınızı kullanın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..