Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Servis Destek ; Çoğu bilgisayar kullanıcıları tarafından bilgisayar bakımları gereksiz görülse de aslında bilgisayar bakımları bir cihazın olması gereken süreden çok daha uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazlar genellikle kullanıcı hataları dışında çok da fazla arıza çıkartmamaktadır.

Lenovo Servis Destek

Lenovo servis destek servisi olarak tarafımızca yapılan notebook ve laptop bakımlarında; yazılımsal bakım ve donanımsal bakımlar yapılır. Donanımsal bakım içeriğinde cihazın vidaları açılarak iç kısmında bulunan parçaların en iyi şekilde temizlenmesi sağlanır. Yapılan bu temizlik sayesinde cihaz içeriğinde bulunan tüm parçalar bir birine bağlı olarak bulunduğundan çok itinalı davranılmaktadır.

Hiçbir parçaya zarar gelmeden cihaz içeriğindeki tozlar özel temizleyici maddeler ve makineler ile temizlenir. Islak olan temizlik her zaman bakım esnasında cihaz parçaları ve cihazın dış yüzeyi için zararlıdır. Lenovo Servis Destek servis firması olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz, cihazlarınızı kesinlikle notebook bakım, notebook onarım, laptop bakım, laptop onarım hususunda bilgisi olmayan kişilere emanet etmeyiniz. Aksi takdirde hiçbir şekilde bilinç olmadan yapılan tamir ve bakım işlemleri sonrasında çok yüksek maliyetli arıza çeşitleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Lenovo Laptop Servisi

Lenovo Servis Destek firmamız 7/24 siz değerli müşterilerimize uzman kadrosu tarafından hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin tümünden faydalanmak ve 7/24 destek almak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop bakımlarından bahsetmişken bu cihazların en çok fanlarının temizliği ve sağlamlığı önemlidir. Fan arızaları oluştuğunda eğer hızlı bir şeklide bu arıza çeşidi anlaşılır ise cihazın daha yüksek oranlı bir arıza göstermemesi önlenebilir.

Aksi takdirde soğutucu olarak bilgisayarlar içinde bulunan fan arızaları tamamen çalışmayı durdurduğu gözlemlendi ise bu cihazlarda bazı parçaların ısı nedeni ile arıza yapmasına neden olabilir. Isı her zaman bir bilgisayarın düşmanıdır. Isınan motor nedeni ile cihaz içeriğinde bulunan anakart, işlemci ve ram tamamen ısınır ve cihazın tamamen arızalanmasını gerektirecek bu parçaların tamamen çalışmamasına neden olabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda bakım süresi cihazların ne kadar kullanıldığı ile alakalıdır. Cihazlar eğer sıklıkla kullanılıyor ise bu süre altı ayda bir olarak ayarlanmalıdır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..