Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünMuğla Lenovo ServisYıllardır hızla gelişmeye devam eden teknoloji artık büyük bir devrim yaşamıştır. Çünkü insanlar artık her saniye teknolojiye ihtiyaç duyar olmuştur. Bu teknolojinin en büyük kısmını da laptoplar ve notebooklarımız oluşturmaktadır. Hem ofisimizde çalışma amacıyla hem okullarımızda araştırma ve ödev yapmak amacıyla ve daha birçok yerde aktif birer bilgisayar kullanıcısı haline geldik. Durum böyle olurken de bilgisayarlarımız da sık sık aksamaya ve bozulmaya başlamaktadır. Muğla Lenovo Servis bozulan bilgisayarlarınızı en kaliteli ve ekonomik şekilde tamir etmektedir.

Bilgisayarlarımıza gün içerisinde bu kadar ihtiyaç duyarken bozulması bizim birçok işimizin de aksaması anlamına gelmektedir. Muğla Lenovo Servisi bilgisayarınızı aynı gün içerisinde size teslim ederek bu durumu engellemiş olur.

Bozulan bilgisayarlarınızın tamirini yaptığı gibi müşteri danışma hattıyla da her türlü sorunuzu cevaplayan Muğla Lenovo Servisleri sizin için en kaliteli hizmeti vermektedir.

2.7 3 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 10,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ilhan

lenovo laptoptan çok memnunum. tamir veya bakım ihtiyacım olduğunda Muğla lenovo servis merkezini nasıl bulacağım, adresveya telefon no yazar mısınız.? teşekkürler.

2
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..