Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Aynı Gün Yerinden Cihaz alımı ; 1988 yılından bu yana dünyaya hitap eden bir hizmet anlayışı ile karşımıza çıkan Lenovo, piyasaya sunduğu yeni üretimleri ile  bilişim teknolojisi alanında çeşitli cihazların imalatını yapmaktadır.

Lenovo Aynı Gün Yerinden Cihaz Alımı

Türkiye’de ve birçok ülkede kalitesini ispatlamış bir marka olarak üretimde olduğu kadar, cihaz alımı sonrasında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Teknik ekip desteği ve cihazının güvenliği noktasında hassas bir çalışma ortamı geliştirerek sizlere beklediğiniz hizmeti sunmakla kalmayıp daha iyisi çalışmaya ve bu anlamda firma olarak büyümeye devam ediyoruz. Tecrübeli bir çalışma ortamında güvenli onarım sağlamanın yanında, sorun yaşadığınız takdirde cihazını aynı gün belirtilen adresten alarak yine hızlı bir süre içerisinde elinize teslim ediyoruz.

Kurulduğu yıldan bu yana müşteri odaklı hizmet veren ve pazar alanında geniş bir kitleye sahip olan Lenovo, sorunların çözümü noktasında hassasiyet gösteren bir firmadır. Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren vizyonu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan profilimiz ile sizlere kalite noktasında beklediğiniz imkanları sağlıyoruz.

Türkiye’nin teknolojik cihazlar konusunda en çok tercih ettiği ve birçok firmada satış alanının bulunduğu bir marka olan Lenovo, bize ulaşarak sorun bildirmeniz halinde cihazınızı aynı gün yerinden alarak gerekli işlemleri yapmaktadır. Lenovo Servis merkezi olarak , sorun tespiti ve arıza onarımının ardından cihazını elinize ücretsiz bir şekilde ulaştırarak, beklentileriniz doğrultusunda çalışmaktayız. Cihazların onarımı ve sağlanan destek sayesinde yerinden alınan cihazlar, minimum süre içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca tecrübeli ve bilgili personellerimiz ile de müşterilerimiz ile iç içe çalışmaktayız. Teknolojik cihazlarınızın tamir ve onarımı konusunda güvenli sistem geliştiren firmamız, profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ortam sunmaktadır.

Lenovo Servisleri

Ödeme ve ücret konusunda da sizlere kaliteli ve güvenli hizmet veren firmamız, Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, El Bilgisayarı, Sunucu ve bilgisayar teknolojisi aksesuar ve donanımları konusunda ve cihazınızın sorunlarında hem güvenilir hem de hesaplı fırsatlar sunmaktadır. Arıza bildirimlerinizde aynı gün içerisinde sizlerle buluşan ekibimiz ücretsiz kargo ile de teslim imkanı sağlamaktadır. Zamanınızdan çalmayan ve vakit kaybettirmeden işleme geçen Lenovo, müşteri memnuniyeti konusunda gerekli hassasiyeti göstermektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..