Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo İş İstasyonları Tamir ; Profesyonel kullanım ve iş yerleri için tasarlanmış özel bilgisayarlar olan Lenovo iş istasyonları ince ve hafif şekilde imal edilmiştir. İçerisinde yüzlerce uygulama bulunduran bu bilgisayarlar masa üstü yada mobil şekillerde bulunmaktadır.

Lenovo İş İstasyonları Tamir

Kurumsal olarak uzaktan yönetilme özelliği de bulunan bu bilgisayarların dayanıklı yapıları ile ön plana çıkmaktadır. Aşırı sıcak, soğuk ya da nemli havalarda dahi performansından bir şey kaybetmeyen iş istasyonları, onlarca testten geçirilmişlerdir. Tasarım, üretim ve özellik olarak güçlü yapıya sahip bu ürünler de farklı nedenlerden dolayı arızalanmaktadır. Lenovo iş istasyonları tamir için başvurulacak teknik servis ürünün tüm özelliklerine hakim olmalıdır. Kompleks ve hassas bir yapısı bulunan iş istasyonları tamir işlemi için de hassasiyet istemektedir.

Sıcak soğuk ya da nemli ortamlara dayanıklılığı bulunsa da Lenovo iş istasyonlarının sıvı temasına karşı gereken korumaları bulunmamaktadır. Bu temastan dolayı oluşan arızalar, Lenovo iş istasyonları tamir işlemlerinde zorlu bir çalışma oluşturmaktadır. Sıvı temasından dolayı ürünlerin bir kısım parçaları tamamen kullanılmaz hale gelmektedir.

Bu parçaların değişimi tamamen orijinal Lenovo yedek parçalar ile yapılmaktadır. Ülkede bulunmayan yedek parçaların yut dışından temini de gerçekleşmektedir. Sıvı teması ile oluşan arızaların tamiri güçlükle çözülse de bazı durumlarda bu arızalar tekrarlamaktadır. Servis çalışmalarına ve yedek parçalara verilen garantiler sıvı teması ile oluşan arızalarda da uygulansa da bu durumlarda yapılacak pek bir şey bulunmamaktadır.

Lenovo iş istasyonları tamir işlemleri için teknik servise getirilen ürünlerin bir kısmında darbe ya da düşmeden kaynaklı kırılmalar yer almaktadır. Bu hasarlar uzman bir teknik ekip ile ilk günkü performansına ve görünümüne geri döndürülmektedir. İlk günkü halini alamayacak parçalar ise yine uzman ekip tarafından değiştirilmektedir.

Lenovo Onarım Servisi

Yazılım olarak farklı özellikleri bir arada bulunduran Lenovo iş istasyonları yazılım problemlerinde de uzman bir teknik ekip desteği ile çözüme kavuşmaktadır. Bu problemlerin haricinde daha pek çok arıza ile karşılaşabilen iş istasyonları her türlü arıza da teknik servis desteğine başvurmaktadır. Böylece küçük arızalar fazla büyümeden ve daha büyük problemlere yol açmadan giderilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..