Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo İstanbul Servis merkezi deneyimli personeli, profesyonel teknisyenleri ile yaşadığınız laptop arıza sorunlarında daima sizlere en hızlı çözümü üretir. Hepimizin artık en değerli eşyalarından biri haline gelmiş olan teknolojik aletler, gün içerisinde işlerimizi rahat ve kolay bir şekilde halledebilmemiz açısından oldukça işimize yaramaktadırlar. İnternet çağı olarak adlandırılmakta olan günümüz içerisinde artık neredeyse hepimizin ev ve iş yerinde laptop bulunmaktadır. Fazla kullanım olanağı bulan laptopların bazı servis ihtiyaçları söz konusu olabilmektedir.

Bu gibi durumlarda Lenovo İstanbul Servis firmamız müşterilere hizmet vermektedir. Bu yazımız içerisinde sizlere piyasa içerisinde en dayanıklı laptop üreticilerinden biri olan Lenovo markasının teknik servisliğini üstlenmiş olan firmamız hakkında bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Son derece teknoloji konusuna hakim olan ekibi sayesinde gönül rahatlığı ile ürünlerinizi firmamıza teslim edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Lenovo Servis firmamız kullanmakta olduğunuz laptoplarda karşılaşmış olduğunuz bir arıza ya da cihazınız üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz değişikliklere yönelik sizlere destek sağlamaktadır. Lenovo Laptop Servis içerisinde sadece müşterilerimizin laptop ürünlerine  yönelik hizmetler sağlamaktayız. Lenovo markasından sertifika almadan teknik servis işlerini yürütmeye çalışmakta olan firmalara giderek ürünlerinizi bunlara emanet etmenizi kesinlikle önermemekteyiz.

Çünkü bu firmalar içerisinde parça değişimi gibi durumlar söz konusu olduğunda, daha ucuz maliyetli olması açısından orijinal olmayan parçalar kullanılabilmektedir. Bu parçaların kullanılması sonucunda ürününüz, belli bir süre çalışır ama daha kısa süre sonra tekrar sizin teknik servise doğru bir yolculuk yapmanıza sebep olur. Lakin bizim gibi lenovo markası tarafından onaylanmış kuruluşlara güvenerek ürününüzü bizlere teslim etmeniz durumunda eskisinden daha iyi bir halde sizlere teslim edeceğimiz ürünlerinizi uzun süreler boyunca gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

Firmamız Teknolojiyi Yakın Şekilde Takip Eder

Lenovo markası ile işbirliği içerisinde hareket etmekte olan firmamız hizmet vermekte olduğu sektör içerisinde meydana gelen yenilikleri kaçırmamak adına teknoloji ile ilgili yenilikleri yakın bir şekilde takip etmektedir. Özellikle Lenovo marka ürünleri üzerinde bir yenilik meydana gelmiş ise hemen bu yenilikleri tespit ederek saha içerisinde müşterilerine daha iyi hizmetler sunabilmek adına bu yenilikleri ekip çalışanlarına aktarmaktayız.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..