Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Klavye Tamiri ; Bilgisayarların yazı yazarken düzgün bir şekilde kullanılmaması üzerine bilgisayarların klavyelerde bir takım sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu klavye sorunun yapmak için insanlar servise ihtiyaç duymaya başlamıştır.

Lenovo Klavye Tamiri

Lenovo servisinin yapmış olduğu klavye tamiri sayesinde artık klavye bozulmaları yapılmaktadır. Lenovo klavye tamiri sayesinde insanların laptoplarını düzgün bir şekilde kullanmasından kaynaklanan bu bozulma tamiri çok kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Laptoplarda meydana gelen klavye bozulmalarını zaman kaybı olmadan hızlı ve pratik bir şekilde yapan lenovo servisi sayesinde artık klavye bozulmaları tamir edilmektedir. İnsanların yazı yazarken veya oyun oynarken klavyelere hızlı bir şekilde basması, klavyelerin üstüne içecekler içerken içeceklerin dökülmesi sonucu ne yazıkki bilgisayar klavyelerinin tuşları artık çalışmamaktadır. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalan insanlar hemen laptoplarını lenovo servisine göndererek klavyelerini yaptırmaktadır.

Garanti kapsamında bulunan veya garanti dışı sayılan her türlü lenovo laptoplarının klavye değişimini çok kolay bir şekilde yapan lenovo servisi,  klavyeleri 20 iş günü içerisinde değiştirdikten sonra müşterisine teslim etmektedir. Lenovo klavye tamiri sayesinde insanlar bozmuş oldukları klavyelerin değişimini kolay bir şekilde yaptırmaktadır. Tamamen orijinal parça kullanarak laptopların klavyelerini güvenli bir şekilde değiştiren lenovo servisi sayesinde artık klavye bozulmaları insanlar için sıkıntı olmaktan çıkmıştır.

Ayrıca servis laptopların klavyelerinin kendisinden meydana gelen bozulmaları, insanların kullanımından kaynaklanmayan bozulmaları, laptopların garantisi varsa eğer ücretsiz bir şekilde tamir etmekte ve müşterisine teslim etmektedir. Bunun yanısıra garantisi bulunmayan lenovo bilgisayarında klavyelerini belli bir ücret karşılığında değiştirmektedir. Her türlü lenovo markalı bilgisayarların klavyelerinde meydana gelen hasarları kolay bir şekilde tamir eden lenovo servisi sayesinde insanlar bilgisayarlarını bu servise yaptırmaktadır. Servis yapmış olduğu tamir işlerinde tamamen orijinal parça kullanarak tamir işlerini yapmaktadır.

Yedek Parça Servisi

Müşterilerine kaliteli hizmet sunarak klavye değişimlerinde tamamen orijinal parça kullanarak tamir işlerini yapan lenovo servisi yapmış olduğu hizmet sayesinde müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Lenovo klavye tamiri sayesinde artık bozulan veya hasar gören klavyeler değiştirilmekte ve güvenli bir şekilde müşteriye teslim edilmektedir. Böylece servis tüm klavye değişimlerinde orijinal parça kullanarak tamir işlerini güvenli bir şekilde yapmaktadır.

2.1 7 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..